Іграшки для хлопчиків 2 років

Знайдено 2381 товар
Таблиця Список
Показано 32/2381 товарів

Подарункові сертифікати

Іграшки для хлопчика 2 років

 мальчик 2 года

 

Коли батьки і близькі дитини починають гадати, що купити хлопчикові на 2 роки, виникає чимало запитань. Одні наполягають на інтерактивних іграшках, інші на комплектах для творчості, а треті і зовсім говорять про те, що не важливо, які функціональні характеристики подарунка, головне, щоб дитині він подобався.
Насамперед, пам'ятайте - вирішуючи, що подарувати на 2 роки хлопчикові, вибирайте не тільки розважальні, а й розвиваючі презенти. Сьогодні в магазинах величезний асортимент іграшок для дітей різного віку. Не слідуйте стереотипам, посилаючись на захоплення однолітків малюка. Ваш син - індивідуальність, тому вмійте підбирати потрібні іграшки конкретно для своєї дитини. Кому краще відомо про його уподобання, як не вам.

Які потрібні іграшки для 2-річного хлопчика?

Позаду той період життя вашого малюка, коли його було неможливо відтягнути від кубиків, пірамідок і забавних фігурок тварин. Тепер він доросліше і йому необхідні іграшки з більш складною конструкцією.
Піднімуть настрій малюкові:

 • інтерактивні іграшки;
 • рамки-вкладиші і шнурівки;
 • конструктори;
 • стукалки і музичні іграшки;
 • мозаїки та набори для творчості;
 • м'ячі та кеглі;
 • дитячі намети на каркасі;
 • міні-техніка та моделі машинок;
 • книги з наклейками та інше.

З досягненням двох років хлопчиків починають цікавити «чоловічі» іграшки. Це різноманітні машинки, мототреки, конструктори, будівельні набори, візки з інструментами, солдатики, літачки та інше. Вибір моделей величезний. Не забувайте, що звертати увагу крім зовнішнього вигляду потрібно ще й на якість.
Дворічній дитині сподобаються машинки з кузовом. Туди він може покласти інші іграшки і катати їх по будинку або у дворі. Такі ігри дуже подобаються хлопчикам. Для розвитку опорно-рухового апарату відмінно підійдуть каталки-гармаші.
Не варто забувати і про презенти, які розвивають творчу сторону дитини. Багатьом хлопчикам подобається малювати і ліпити з пластиліну навіть більше, ніж грати солдатиками або машинками. Тому цікавими можуть бути набори фломастерів, пальчикові фарби, мозаїки.

На що звернути увагу, купуючи іграшки на 2 роки хлопчикові?

У віці двох років дуже важливими залишаються розвиваючі функції іграшок. Вибирайте модель корисну для моторики рук, слуху або опорно-рухового апарату. Не забувайте про творчі здібності малюка, і належну увагу приділяйте наборам для малювання або ліплення, книжкам з наклейками.
Обов'язково шукайте продукцію з такими характеристиками:

 • міцність;
 • екологічна безпека;
 • помірний шумовий фон;
 • відсутність дрібних деталей.

Якими б іграшками не захоплювався ваш син, пам'ятайте, що в цьому віці йому ще потрібні ваші увага і підтримка, тому будьте поруч з малям. Інтернет-магазин Papuas.ua допоможе заощадити час і кошти. Тепер не потрібно ходити по магазинах у пошуках набору машинок або інтерактивних іграшок. Досить вибрати з каталогу вподобаний товар і оформити замовлення.
Ви можете купити подарунок хлопчикові на 2 роки з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 5