Іграшки для хлопчиків

Знайдено 8684 товари
Таблиця Список
Показано 32/8684 товарів

Подарункові сертифікати

Іграшки для хлопчиків

 игрушки для мальчиков

 

Якщо у вашій родині підростає синочок, напевно ви замислювалися, які іграшки для хлопчиків слід купувати. Адже батькам хочеться, щоб дитина не просто пограла з дрібничкою один день і викинула її. Гра повинна розвивати і виховувати в вашому сині справжнього чоловіка і захисника.

Транспорт - улюблене захоплення хлопців

Іграшки треба підбирати в залежності від віку дитини, його умінь і навичок на даний момент, інтересів. Подорожуючи по сторінках інтернет магазину, щоб купити іграшки для хлопчиків, зверніть увагу на техніку, вона обов'язково повинна бути в його ігровому куточку. Це різноманітні моделі сучасних машин, танки, кораблики, вертольоти - радіокеровані варіанти транспорту і без управління.
До року можна купувати найпростіші іграшки для хлопчиків - машинки нескладної конструкції, плаваючі пластмасові човники і т.д. Коли синочок почне ходити, нехай у нього з'явиться транспорт з кузовом, де він буде перевозити «вантаж». Незамінні для хлопчиків старшого дошкільного або молодшого шкільного віку гоночні траси і залізні дороги, різні радіокеровані моделі.

Купуйте сину розвиваючі ігри

Сучасні розвиваючі іграшки для хлопчиків Київ пропонує в широкому асортименті. Навіть непосида захопиться складанням конструктора або пазла, із задоволенням посидить за настільною грою, вирішить складний ребус. Хороший вибір - конструктор, куплений відповідно до його віку. Адже від природи у хлопчика закладені будівельні здібності, з дитинства він буде вчитися будувати свій будинок. У дитини поліпшується дрібна моторика рук, розвивається логічне мислення, він отримає ази професії архітектора.
Кубики з дерева і пластмаси можна купувати однорічному малюку, як і будівельні набори, куди входять фігури різної форми. Корисні для хлопців звичайні дитячі пазли. Така гра тренує посидючість, пам'ять і мислення, що дуже стане в нагоді в школі.

Не обмежуйтеся тільки «чоловічими» іграшками

Є ігри, де дитина виконує традиційні чоловічі ролі: рятувальник, пожежна команда, поліцейський патруль і т.д. До них додається техніка і фігурки людей. У продажу з'являються нові іграшки для хлопчиків, наприклад, набори інструментів для майстрів, іграшки-трансформери, роботи, іграшкова зброя з різними ефектами - купувати чи ні, вирішувати батькам. Якщо ви хочете прищепити вашій дитині любов до спорту, купіть йому різноманітні ігрові набори: баскетбол, футбол, волейбол. Всі хлопчики люблять ігри змагального типу, в них вони можуть показати свою силу і вміння.
Серед іграшок хлопчика повинні зустрічатися м'які іграшки, пластмасові звірятка і навіть ляльки. Вони стануть персонажами сюжетних ігор, допоможуть підростаючому чоловікові познайомитися з навколишнім світом, бути уважним до ближнього, оточувати їх турботою. Батьки, купуючи іграшки для хлопчика, незалежно, скільки йому років, повинні подумати, чому вони його навчать, яку користь принесуть.
Ви можете купити іграшки для хлопчиків з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпро, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 3