Іграшки для дівчаток 7-11 років

Знайдено 2354 товари
Таблиця Список
Показано 32/2354 товарів

Подарункові сертифікати

Іграшки для дівчаток 7 років

 7

 

У дітей молодшого шкільного віку активно починає розвиватися абстрактне мислення. Вони фантазують, не прив'язуючись до своєї пам'яті і вже знайомих образів.
Дівчатка хоч і досить подорослішали, але все ще вірять в казки і не хочуть розлучатися з ляльками. Та й не потрібно. Наше завдання, як дорослих, зберегти цю казку трошки довше. У нас ще є час робити дитинство маленької панянки яскравим. А що ще може залишити яскраві враження, як не подарунки?

Ідеї подарунків

Якщо ви знаєте коло захоплень дитини та «в курсі» про що мріє малятко, сміливо вирушайте за презентом і вибирайте його самостійно. Гарний подарунок - несподіваний, але бажаний. Якщо ж ви сумніваєтеся в правильності свого вибору, краще ненароком дізнатися у дівчинки, що б їй хотілося отримати.
А вибрати є з чого:

 • ляльки;
 • різноманітні конструктори;
 • набори та альбоми для творчості;
 • телескоп або дитячий мікроскоп;
 • набори для дослідів;
 • чайний сервіз для ляльки;
 • об'ємні і звичайні пазли;
 • пізнавальна література;
 • розмальовки;
 • дитячий боулінг, настільні аналоги спортивних ігор;
 • настільні ігри;
 • ролики, самокати та інше.

Іграшки для дівчаток 7 років стануть найкращим презентом на честь свята.
Якщо малятко проявляє любов до творчості, співає або малює, саме час підтримати її захоплення. Спеціальні набори для малювання, ліпки або різьблення по дереву стануть цікавим і корисним подарунком. Багато дівчаток просто обожнюють робити прикраси з намистин або плести браслети з кольорових гумок. Для вибору подарунка такого типу обов'язково потрібно звертати увагу на коло захоплень винуватиці свята.
Не знаєте, що купити дівчинці на 7 років? Улюбленими іграшками багатьох маленьких принцес залишаються ляльки. Разом з таким презентом вони мріють отримати ще й додаткові аксесуари - будиночок для нової подружки, побутові предмети, одяг або набір для шиття суконь. Перш ніж зробити вибір дізнайтеся про нинішні тенденції. Звичні для нас ляльки Барбі вже не такі популярні, як сучасні моделі серії Monster High.
Відмінним подарунком стане настільна гра. В неї можна грати в колі сім'ї, це здорово зближує рідних людей, дає можливість більше спілкуватися, дізнаватися про інтереси та проблеми один одного. Дівчаткам заняття такого роду допоможе розвинути комунікативні навички та здібності організатора.
Непотрібно забувати, що ваша донька чи племінниця - майбутня жінка. Тому дуже важливим є наявність саме «дівчачих» подарунків. Це може бути дитячий набір косметики або відповідні аксесуари.

Як обрати?

Важливим фактором для прийняття рішення про купівлю подарунка є якість продукції. Вона повинна бути абсолютно безпечною для здоров'я і відрізнятися надійністю.
В інтернет-магазині Papuas.ua ви можете обрати, що подарувати на 7 років дівчинці. Ми пропонуємо іграшки, набори для творчості та іншу продукцію виключно від перевірених виробників. Це означає, що якість виробів, які купуються не підлягає сумніву.
Ви можете купити іграшки дівчинці 7 років з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 6