Іграшки для дівчаток 5-7 років

Знайдено 3644 товари
Таблиця Список
Показано 32/3644 товарів

Подарункові сертифікати

Іграшки для дівчаток 5 років

 5

 

Ми вже самі не можемо пригадати, про що мріяли в 5 років, якими ляльками грали і що просили на свята в якості подарунків. Так що, шановні батьки, згадуйте своє дитинство і залучайте фантазію. Звичайно, вирішуючи, що подарувати на 5 років дівчинці, не можна керуватися виключно своїми бажаннями дитинства, але це може стати чудовою підказкою.
Сучасний світ іграшок набагато різноманітніший, ніж навіть якихось десять років тому. Тому малятко, найімовірніше, можна здивувати і порадувати незвичайним презентом.

Іграшки для дівчаток 5 років

Зазвичай в цьому віці малятко вже добре розуміє, чого хоче, проявляє інтереси і дає знати про свої потреби. Дитина вже може оцінити значимість подарунка, тому вибір презенту - справа вкрай відповідальна. З'ясуйте у самої дівчинки, які іграшки їй до душі і тільки потім безпосередньо приступайте до вибору.
Якщо дитина всебічно розвинена і проявляє інтерес до багатьох видів діяльності, купуйте, те, що вважаєте цікавим і корисним:

  • дитячу косметику, дзеркало, сумочку, набір прикрас;
  • різноманітні ляльки та аксесуари;
  • лото або доміно;
  • настільні ігри з фішками й кубиком;
  • пазли і мозаїки;
  • тематичний конструктор;
  • музичні іграшки;
  • велосипед, ролики, лижі, набір для тенісу;
  • книги та інше.

Чудовим і незабутнім подарунком стане двоколісний велосипед або ролики. Прогулянки з таким інвентарем не тільки надзвичайно цікаві, але і корисні.
Будь-яку дівчинку, безумовно, порадує лялька. Причому варіантів багато. Можна обрати модель різних розмірів, з будь-якою зовнішністю і вміннями на смак малятка. До таких іграшок додаються аксесуари - від посуду і комплекту суконь до лялькового будиночка і набору перукаря.
Дуже корисним стане набір для творчості. Якщо дитина проявляє інтерес до музики, купіть дитячий музичний інструмент. Для маленьких художниць варто придбати невелику арт-студію або підлоговий мольберт з набором фарб. При виборі такого типу презенту обов'язково керуйтеся колом інтересів дівчинки, дізнайтеся, чим їй подобається займатися і що виходить найбільше.

Де і як обрати?

Якщо ви вже визначилися з тим, що купити дівчинці на 5 років важливим питанням залишається, де і як цей подарунок придбати.
Не забудьте попросити сертифікат якості і як слід перевірити міцність виробу.
Інтернет-магазин Papuas.ua пропонує великий вибір іграшок для дівчаток 5 років. Це виключно якісна продукція від перевірених виробників. Наші іграшки будуть прекрасним подарунком для юної принцеси, маленької мандрівниці або починаючої художниці.
Ви можете купити іграшки дівчинці 5 років з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 4