Іграшки для дівчаток 3-5 років

Знайдено 3915 товарів
Таблиця Список
Показано 32/3915 товарів

Подарункові сертифікати

Іграшки для дівчаток 3 років

 3

 

Дівчинка 3 років вже достатньо доросла, щоб відкласти в сторону зовсім вже дитячі іграшки. Але в той же час ще не наскільки виросла, щоб розгадувати складні головоломки і збирати вигадливі конструктори. Це вік «чомучки», допитливість стає найважливішою рисою характеру і переростає в дію. Тому, вибираючи, що подарувати на 3 роки дівчинці, зверніть увагу на пізнавальні іграшки, але не забувайте про те, які з них, подобаються маляткам: ляльки, набори посуду, плюшеві тварини та інше.

З чим цікаво грати?

У кожної дитини є своє коло інтересів, з яким потрібно рахуватися при виборі іграшок. Одним подобаються набори для творчості, а інші можуть бути в захваті від усього, що пов'язано з тваринами.
Інтерактивна кухня для дівчаток обов'язково сподобається маленькій хазяєчці, яка хоче в усьому бути схожою на маму. На такій кухні можна почути звуки варіння і води, що ллється, готувати неймовірні фантастичні страви.
Малятко, яке любить проявляти турботу, буде радо ляльці. Її можна одягати, годувати, укладати спати і навіть купати в інтерактивній ванні. Крім того, вона довго не втратить свою актуальність, адже ляльок люблять діти практично будь-якого віку. Для початку слід поповнити арсенал іграшок пупсом або бебі-лялькою. Якщо таке диво у вас вже є, переходите на наступний рівень і вибирайте Барбі, Вінкс або принцесу.
Великою популярністю користуються інтерактивні та музичні іграшки. Зазвичай дитині дуже подобається грати з міні-синтезатором або ксилофоном.
У дітей від 3 років помітно підвищується інтерес до всіляких конструкторів. Ви можете вибрати магнітну, дерев'яну, пластикову або м'яку модель, яку дівчинці буде цікаво збирати. Не перестають бути актуальними і пазли. Для цього віку можна підбирати картинки з досить великої кількості елементів.
Особливу перевагу варто віддати ляльковому будиночку, аксесуарам і одягу для улюблених іграшок.
Майте на увазі, що вікові рекомендації не завжди можуть відповідати рівню розвитку конкретної дитини. Тому стежте за своєю дівчинкою, вивчайте її інтереси. Тільки так ви зможете гарантовано подарувати те, що їй сподобається.

Як вибрати?

Для початку визначитесь, з якої категорії вам хотілося б купити іграшку. Вибір дуже великий, тому посилайтеся на уподобання і симпатії дитини.
Іграшки для дівчаток 3 років повинні поєднувати відразу кілька характеристик:

  • бути цікавими для дитини;
  • мати розвивальний характер;
  • гарантувати безпеку для здоров'я;
  • відрізнятися міцністю і надійністю.

Переконайтеся в якості продукції. Якщо сумніваєтеся в екологічності матеріалів, краще вимагайте сертифікати.

Де купити?

Вирішили, що купити дівчинці на 3 роки, але не знаєте де це краще зробити? Інтернет-магазин Papuas.ua пропонує великий асортимент іграшок для дівчаток. Наша продукція якісна і безпечна, а ціни демократичні.
Ви можете купити іграшки дівчинці 3 років з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 3