Іграшки для дівчаток 2 років

Знайдено 2444 товари
Таблиця Список
Показано 32/2444 товарів

Подарункові сертифікати

Іграшки для дівчаток 2 років

 2

 

Практично всі впевнені, що хлопчикові необхідні солдатики, машинки, пістолетики і конструктори, а дівчинці - ляльки, іграшковий посуд і м'які ведмедики. За допомогою цих предметів, на думку більшості людей, можна виростити справжніх чоловіка або жінку. Це дійсно так. Але не варто обмежуватися тільки таким банальним набором. Корисних для малятка іграшок набагато більше.
Вибираючи, що подарувати на 2 роки дівчинці, звертайте увагу на розвиваючі іграшки та враховуйте симпатії конкретної дитини. Одні люблять малювати пальчиковими фарбами, а іншим подобаються набори музичних інструментів або каталки. Всі діти різні, тому цей вибір відповідальний і серйозний.

З чим буде цікаво грати?

Головними функціями, які виконують іграшки для 2-річної дівчинки залишаються розвиваюча та розважальна. Хоча багато хто і не звертає уваги на значущість першої, але розвиток моторики рук, зміцнення рухово-опорного апарату, віковий прогрес емоційної сфери безпосередньо залежать від тих іграшок, з якими грає ваша дівчинка. Але якщо іграшка нецікава для дитини, якої б розвиваючої моделі вона не була, користі вона не принесе.
Вибір величезний:

  • пупси;
  • ляльки;
  • ігрові набори;
  • інтерактивні та музичні іграшки;
  • дитячий боулінг;
  • книги з наклейками та розмальовки для самих маленьких та інше.

Найпростіші шнурівки і рамки-вкладиші призначені для сприяння розвитку дрібної моторики рук. Крім того, є спеціальні шнурівки, які допоможуть засвоїти побутові дії, в тому числі і саме проблемне - зав'язування шнурків. З подібною іграшкою дитина навіть не помітить наскільки складний цей процес.
Якщо до цих пір не визначилися, що купити дівчинці на 2 роки, сміливо вирушайте за інтерактивними іграшками. Деякі з них розмовляють або співають, інші розповідають вірші. При взаємодії з малятком вони можуть багато чому навчити дитину.
Безсумнівно, новий набір для творчості підніме настрій непосиди. Сучасні виробники дбають про безпеку фарб та інших матеріалів, тому не бійтеся купувати такі іграшки на 2 роки дівчинці.
Навіть якщо лялька вам дуже сподобалася і кращої, здається, вже не знайти, не поспішайте робити покупку. Переконайтеся, що продукт абсолютно безпечний як в плані токсичності, так і завдяки своїй стійкості. Відірвавши сережку, дитина цілком може проковтнути деталь з пластмаси, а рука, яка відвалилася здатна пошкодити око. Тому ретельно перевіряйте виріб на міцність, запитуйте сертифікати та дізнавайтеся про виробника.

Де купити?

Робіть покупки в інтернет-магазині Papuas.ua. Ми працюємо виключно з перевіреними виробниками, тому можемо гарантувати надійність і безпеку продукції для здоров'я малятка.
Ви можете купити іграшки дівчинці 2 років з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2