Ідейка

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Ідейка

Ідейка

Малювання залишається улюбленим заняттям діток різних вікових категорій. Та й багато дорослих не відмовляться від задоволення оживити казкову країну, втілити в найяскравіших фарбах заповітну мрію. Однак не всі любителі, які не згадуючи вже про маленьких непосид, мають достатньо навичок для такої складної творчості. Щоб намалювати красиву картину потрібно мати добре розвинену фантазію, чудове образне мислення, правильно сприймати колір, форму, вміти визначати пропорції й вдало застосовувати знання на практиці. Всі ці навички дуже важливі для дитини.

Щоб розвинути необхідні здібності малюка, компанія «Ідейка» налагодила виробництво незвичайних наборів для творчості. Продукція бренду дозволяє навіть невмілим художникам відкрити в собі талант, досягти важливих успіхів та спрямувати розвиток у вірне русло.

Картини за номерами - кращий вибір для малюка

 Весь штат компанії «Ідейка», починаючи з розробників і закінчуючи працівниками виробництва, прагнуть дати сучасній дитині оптимальні умови для відкриття, розвитку творчого потенціалу, формування необхідних навичок. Багато батьків вибирають в якості подарунка на довгоочікуване свято картини з «підказкою». Нехай умовно вони й називаються розмальовками, насправді в каталозі компанії представлені набори для створення повноцінного мальовничого полотна.

Принцип виконання роботи за допомогою фарб, кожна з яких призначена для конкретної частини малюнка, дозволяє створювати справжні шедеври, не докладаючи багато зусиль до роботи. Окрім простоти виконання, невід'ємною якістю є екологічність і безпека всіх матеріалів, від фарб до паперу. Виробник подбав, щоб компоненти, що входять до складу продукції, не ставали причиною алергічних реакцій, фарби добре відпиралися, виключалися токсичні елементи.

Продукція розробляється з урахуванням всіх стандартів якості, значущих на території реалізації продукції. Великий попит на картини легко пояснити кількома аспектами:

  • продукція володіє відмінними розвивальними властивостями;
  • товар доступний великому числу споживачів;
  • набори припускають повну комплектацію і ретельно підібрані приналежності;
  • комплекти багатофункціональні, оскільки дозволяють не тільки освоювати різноманітні техніки малювання, але і значно покращують пам'ять, формують зорове, тактильне сприйняття дійсності, сприяють всебічному пізнанню навколишнього середовища.

Всі матусі переживають щодо безпеки речей, що оточують дитину. Тому компанія ретельно контролює якість вироблених товарів. Фахівці аналізують всі етапи роботи, починаючи з розробки та закінчуючи кінцевим результатом.

Надійність, відмінну якість матеріалів, готовність набору до використання відразу після придбання - переваги, завдяки яким споживачі обирають креативний бренд.

Оцінка статті
Голосів: 0