Huggies

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Huggies

Huggies

Винахід підгузків зіграв важливу роль у формуванні способу життя сучасної матусі й забезпечення комфорту її малюка. Легкі, дихаючі, зручні підгузки тепер важко порівняти з першими прототипами цього виробу. Спочатку в якості поглинаючого матеріалу використовували м'яку тканину і лише через роки, в 1961 році, був винайдений перший не промокаючий варіант дитячих трусиків.

Корпорація Kimberly-Clark не є винахідником підгузків, однак кращі уми, що працюють на цю компанію, добряче попрацювали, щоб удосконалити продукт, створити максимально комфортний виріб, який не зашкодить здоров'ю дитини, а навпаки - допоможе відчувати себе легко і вільно. Зараз підгузки від Kimberly-Clark Corporation здійснюються під ім'ям Huggies і мають попит у всіх куточках планети.

Історія бренду

Компанія Kimberly-Clark завжди тримає курс на інноваційні розробки. Штат підприємства укомплектований креативними, ідейними людьми, яким в задоволення розробляти поліпшення для відомих продуктів. Серед досягнень компанії:

  • застібки-липучки, що викликали фурор серед споживачів;
  • матеріали, які пропускають повітря і дозволяють виробам дихати;
  • інші інноваційні рішення.

Торгова марка Huggies - один з тих брендів, яка підлягає постійному вдосконаленню. Попри те, що перші підгузки були розроблені до появи бренду, штат компанії доклав максимум зусиль, щоб удосконалювати виріб. Розробка одноразових підгузків зайняла десять років. Перша партія продукції вийшла в 1978 році. Незабаром завдяки активній та ефективній рекламній кампанії бренд вийшов у лідери з продажу дитячих гігієнічних товарів.

Крім підгузків в каталозі присутні й інші категорії:

  • вологі серветки;
  • губки;
  • одноразові простирадла;
  • засоби для догляду за шкірою та інші засоби.

На даному періоді розвитку продукти Huggies є вкрай популярними. У колі матусь бренд асоціюється виключно з якістю і надійністю.

Оцінка статті
Голосів: 0