Гризуни-прорізувачі

Знайдено 125 товарів
Таблиця Список
Показано 32/125 товарів

Подарункові сертифікати

Гризуни-прорізувачі

грызун

Поява зубів у малюка - період складний, причому як для нього самого, так і для батьків. Підвищене занепокоєння, безсонні ночі й дискомфорт. Полегшити життя малюкові в цей період допоможе прорізувач, він зменшить больовий синдром і на час заспокоїть запалені ясна.
В даний час вибрати прорізувач для зубів можна з величезної безлічі варіантів. Вони відрізняються за розмірами, формами та матеріалами. Також Ви зможете підібрати гризун за ступенем жорсткості й потрібної Вам забарвленості. Також існує багато додаткових характеристик. Вони можуть бути музичні, з гримлячими кольоровими кульками, зі вставками з різних матеріалів.

Види прорізувачів

У будь-якому з дитячих магазинів Ви виявите десятки варіантів прорізувачів. Перед покупкою варто визначитися, що цікаво вашому малюку. Добре, якщо прорізувач сподобається дитині, і він буде з ним грати з великим задоволенням. Якщо Ваше чадо ще мале, то відмінно підійдуть прорізувачі брязкальця. Вони мають звичний для дитини вигляд і не викличуть ніяких негативних емоцій. Малюк зможе здійснювати зрозумілі для нього маніпуляції з брязкальцем, а при необхідності пожувати гризун.
Для тих, хто привчений до сосок, ідеальним «супутником» стане пустушка прорізувач. Такий вид вельми зручний, його можна взяти з собою на прогулянку, і в гості. Дитина за звичкою буде тягнути його до рота, смикати й тим самим механічно впливаючи на ясна, знімати больовий синдром.
Для доросліших діток підійде іграшка прорізувач. Тут можна вибрати різні екземпляри. Дуже подобаються дітям м'які іграшки, які забезпечені гризунками. Зазвичай спробувати на зубок в них можна лапки або вушка, вони виконані з якісного силікону і відмінно масажують ясна. Вибір великий - яскраві ведмедики, зайчики, собачки, слоники та мавпочки порадують малюка.
Однією з новинок сміливо може вважатися книжка прорізувач. М'яка текстильна книжка з яскравими барвистими картинками без сумніву зацікавить малюка. При цьому гортаючи сторінки віршів і казок, він може почухати зубки силіконовими прорізувачами, які стилізовані під закладки в книжці.

Прорізувачі з додатковими функціями

Останнім часом на ринку з'являються все нові екземпляри гризунків. Так, наприклад, стали популярними прорізувачі з водою. Вони приємні для дотику малюкам - м'які, пружні та рельєфні. Фахівці радять деякий час потримати їх в холодильнику і після цього прикладати до запалених ясен малюка. Таким чином, виходить охолоджувальний прорізувач для зубів, який багато в чому здатний полегшити страждання.
Який варіант вибрати з безлічі представлених - вирішувати тільки Вам. Головне, приділити увагу якості і функціональності. У нашому магазині можна придбати перевірені товари, купівлею яких залишитеся задоволені й Ви, і Ваш малюк.
Ви можете купити прорізувачі брязкальця з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2