Гра Престолів

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Гра Престолів

Гра Престолів

Іграшки, виготовлені за мотивами культового серіалу "Гра престолів", користуються великою популярністю у дітей і дорослих. Дійсно, з симпатичними фігурками любителі фентезі зможуть відчути себе великими полководцями і стратегами, у розпорядженні яких є цілі війська по-справжньому безстрашних і відданих вояків.

Іграшки Гра престолів - фігурки, які вражають своїми можливостями і зовнішнім виглядом

Всі іграшкові персонажі відомої кінострічки так чи інакше повторюють зовнішність однойменних героїв фільму. Всі фігурки добре продумані і прекрасно деталізовані, тому їх можна використовувати для поповнення своєї колекції іграшок.
Іграшкові персонажі Гра престолів бувають різні: у вигляді коротишек з великими головами і реалістичні фігурки, які є точними пластиковими копіями воїнів драматичного телесеріалу. У першому випадку вінілові вироби висотою всього близько 9 см виглядають дещо комічно, але від того вони стають не менш цікавими. Кожна іграшка володіє специфічною зовнішністю та одягом, властивими конкретному персонажу. Шия може рухатися, завдяки чому під час гри можна вибудовувати цікаві комбінації на поле битви.
А ось іграшки висотою 15 см важко назвати ляльками, адже фігурки вражають своєю реалістичністю і правдивістю. Воїни виготовлені в повній відповідності з персонажами фільму, їхні обличчя, фігури всім своїм виглядом нагадують справжніх людей. Стрункі, величні фігурки чудово доповнять будь-яку колекцію іграшкових солдатиків.

Ігри серії "Гра престолів" - відмінна можливість взяти участь в битві за владу

"Гра престолів" - це ретельно продумана стратегічна гра за мотивами екранізованого високобюджетного телесеріалу з однойменною назвою. Розроблена спеціально для шанувальників екшна "Гра престолів" настільна гра, купити яку можна в нашому каталозі, допоможе учасникам перенестися у фантастичний світ, де між Великими будинками Вестерос ведуться криваві битви.
Гравці змушені прораховувати кожен свій крок на поле битви і завжди залишатися пильними. Також їм доведеться брати участь у придворних інтригах, протистояти зраді, одним словом, виживати в суворих реаліях тих часів.
Красиво оформлене ігрове поле, цікаві правила, оригінальний сюжет - все це характеризує настільні ігри, які допоможуть гравцям відчути себе повноправними учасниками бою за владу над спірними територіями.
У світі, про який йде мова в серіалі "Гра престолів", живуть справжні герої, величні лорди, хоробрі воїни, чорнокнижники і справжні маги. Настільні ігри та іграшки Гра престолів - унікальна можливість перенестися в світ небезпечних, але дуже цікавих пригод, де ведуться тонкі політичні інтриги і відбуваються великі події.

Оцінка статті
Голосів: 0