Гойдалки і стрибуни

Знайдено 24 товари
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Стрибуни

прыгуны

Життя - це постійний рух, особливо якщо мова йде про маленьких дітей. Для них це не тільки потреба, але й велика необхідність, адже активність передбачає правильне формування скелета, придбання необхідних навичок повзання-ходіння-бігання.
Дуже добре, якщо дитина сама проявляє інтерес до активних ігор, прагне освоювати все нові вміння, а якщо вони вже освоєні, то довести їх до досконалості. Але якщо малюк пасивний, батькам потрібно задуматися про те, щоб купити стрибунець. Це пристосування позбавить дитину спокою, адже практично всі діти люблять стрибати на великому м'ячику з «вушками», а ослик-стрибунець стане вірним другом непосиди.

Навіщо купувати фітбол?

Стрибун для дітей - абсолютно безпечна іграшка. Це пристосування допомагає зміцнити опорно-руховий апарат, поліпшити координацію рухів.
Зі стрибуном можна грати у в приміщенні, і на вулиці. Це дозволяє урізноманітнити дозвілля дитини, поділиться своїми досягненнями з навколишніми.
Навіть при інтенсивному навантаженні та сильних стрибках пристрій залишається стійким і міцним, тому не варто переживати про безпеку непосиди.

Вибираємо стрибунець правильно

Корисним є будь-який якісний стрибунець, оскільки пристрій виробу розроблено спеціально з урахуванням анатомічних особливостей дитини й сприяє правильному розвитку функцій організму і формуванню опорно-рухової системи.
Купуючи виріб, пам'ятайте, що дитячий стрибун-іграшка має бути максимально привабливим для дитини і якісним, тому краще вибирати вироби від відомих брендів, які довели надійність своєї продукції й в процесі розробки іграшки користуються послугами дизайнера.
Враховуйте не тільки свої смаки, але й уподобання малюка. Якщо йому подобається якийсь мультик чи фільм, пошукайте стрибунець із зображенням улюбленого героя. Це може бути Вінні Пух або Людина-павук, Маша або Барбі. Дуже популярні серед хлопців стрибуни у вигляді тварин - ослика, конячки, корови або зебри. З такими іграшками можна запросто відчути себе тореадором або ковбоєм.

На що звернути увагу?

Вибираючи гумові м'ячі-стрибуни, потрібно бути уважними, щоб купити саме те, що принесе користь і радість вашому шибенику. Особливого контролю вимагають такі характеристики:

  • якість матеріалу і самого виробу;
  • привабливий зовнішній вигляд, яскравий дизайн;
  • відповідний розмір для конкретного користувача;
  • хороша стійкість, якщо модель асиметрична.

Якщо ви вирішили порадувати своє чадо, племінника або хрещеника й купити дитячий стрибунець, Papuas.ua завжди радий допомогти в підборі максимально зручного варіанту. До ваших послуг інформативний каталог та підтримка досвідчених консультантів.
Ви можете купити стрибуни для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир , Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1