Подарункові сертифікати

Гойдалки

качели

Незабутня радість польоту на гойдалках нам, дорослим, знайома ще з дитинства. І наші діти зацікавляться такою грою, з веселим сміхом будуть злітати вгору-вниз, зберігаючи враження на багато років. У магазині іграшок можна купити дитячі гойдалки для малюків і дітей старшого віку, асортимент цього товару дуже різноманітний.

Гойдалки - щаслива частинка дитинства

Відрізняються вони між собою за якістю, конструкцією і ціною. Їх вибирають за віком дитини і передбачуваного місця використання - на вулиці або в приміщенні. Діляться гойдалки для дітей на три великі види, вони бувають підлогові, підвісні та електронні. Кожна модель розрахована на певний вік дитини і її вагу - про все це є інформація в каталозі нашого інтернет магазину. Користуються популярністю недорогі підвісні моделі. Їх можна закріпити в дверному отворі або до стелі. Для найменших - малюків від 1 року, сидіння виробляється у вигляді підвісної колиски з високими бортиками, воно забезпечене ременями безпеки. Багато виробників обладнають його додатковим кріпленням і перегородкою для ніг. Дитині від 2 років купують конструкцію з мотузковим кріпленням і зручним сидінням. Вона може змінювати траєкторію рухів: назад-вперед, навскоси, в сторони. Дуже зручні підлогові гойдалки для дому. Вони компактні, легко пересуваються з місця на місце, їх можна швидко зібрати і при необхідності розібрати. Їх виготовляють в декількох варіантах - з сидінням і м'якими бортиками, зі столиком, вони бувають пластикові та металеві. Такі конструкції забезпечені м'якими накладками на бортах, спинці, бампері, пахової лямці. Всі їхні механізми, а також гострі кути, сховані під тканиною. Стійкість - ще одна позитивна якість підлогових моделей. На їх ніжках є гумові куточки і гумові підметки.

Переваги гойдалок

Малюк, побачивши на майданчику однолітків, які гойдаються відразу ж біжить до них, щоб разом пограти. Така розвага допоможе йому розслабитися, відпочити після гучної рухомої гри. Окрім розважальних моментів, дитячі гойдалки несуть і корисні властивості:

  • Зміцнюють і розвивають вестибулярний апарат;
  • Сприяють розвитку хорошої постави;
  • Заспокоюють нервову систему;
  • Зміцнюють м'язи спини, черевного пресу, рук і ніг;
  • Під час гойдання діти отримують перші знання про становище свого тіла в просторі.

Вибираючи товар, зверніть увагу на такі його особливості: надійність і міцність всіх механізмів, міцність і стійкість конструкції, наявність фіксаторів і гальм. Залежить ціна гойдалки від різних факторів: від матеріалу виготовлення, від її виду, розміру та ін. Найкращий вибір - вироби від перевірених виробників, які гарантують їх безпеку, екологічність, довговічність і міцність.
Ви можете купити гойдалки для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1