Гірки

Знайдено 20 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Гірки

горки

Тільки здорова і активна дитина може бути по-справжньому щаслива. Добре, якщо батьки можуть забезпечити своєму малюкові постійні фізичні навантаження, адже в такому випадку дітки швидше засинають, міцніше сплять і з більш охоче сідають за стіл під час обіду, а значить, і турбот з ними набагато менше.

Дитячі гірки: для дому і на дачу

У вас є заміський будинок? А може, дитяча кімната у вашій квартирі радує великими розмірами? Тоді вам можна не роздумуючи купувати гірки для дітей, які подарують не одну годину веселощів дітворі.
Пластмасові гірки підходять для дітей різного віку. Вже після рочку дитина спочатку за допомогою дорослих, а після і самостійно буде підніматися на невелику висоту, спускатися з гірки. Хочеться відзначити, що, дорослішаючи, малюки зовсім не втрачають свого інтересу до таких розваг. Однак для більш дорослих дітей (7-8-річного віку) слід придивитися до більш складних і високих конструкцій. До речі, якщо ви обираєте гірку для однорічного малюка, але хочете, щоб дитина нею користувався років до десяти, зверніть увагу на моделі 2 в 1. Така конструкція складається з маленької гірки і приставної частини, яка значно збільшує довжину полотна, тому вона буде виконувати свої функції значно довше від звичайних моделей.
Деякі гірки є частиною ігрового або спортивного комплексу. Якщо квадратура приміщення дозволяє, краще придбати саме такий куточок, напевно, це місце для дитини стане улюбленим в будинку.
Якщо ви не звикли сидіти на місці, вам ідеально підійдуть розбірні конструкції. Такі дитячі гірки з пластику досить легкі і прості в збірці і розбиранні. За лічені хвилини гірка розбирається на деталі, які легко поміщаються в комору на зберігання або багажник автомобіля. Таким чином, ви можете возити з собою розваги і на пляж, і на дачу, і в ліс на пікнік. Вже в такому випадку дітям точно буде, чим зайнятися!

Основні вимоги до гірок - зручність, безпека, зовнішній вигляд

Сучасні дитячі гірки виготовляються з міцного пластику, який здатний витримати більше навантаження. Адже розігравшись, діти перестають контролювати свої емоції, тому вони можуть стрибати по поверхні, стукати руками і ногами по гірці. Крім того, слід контролювати, щоб конструкція оснащувалася спеціальними захисними бортиками, які забезпечують безпеку і виключають вірогідність падіння дитини з висоти.
А ще дитячі гірки, купити які ви можете у нас в інтернет-магазині, мають дуже красивий яскравий зовнішній вигляд, така конструкція послужить прикрасою і дачної ділянки, і дитячої кімнати. Є моделі, які зроблені у формі машинок або смішних звіряток, малюки завжди приходять у захват від таких незвичайних дизайнерських рішень.
Ви можете купити дитячі гірки з пластика з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1