Hasbro

Знайдено 23 товари
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Hasbro

Hasbro

Hasbro - це не лише бренд, а ціла іграшкова імперія. Вона відома як одна з найуспішніших компаній на сучасному ринку іграшок і користується великою повагою в колі поціновувачів якісних товарів. Сьогодні Hasbro заслужено займає провідні позиції серед виробників дитячих товарів.

 Трохи про історію

 Точкою відліку можна назвати 1923. Фундаментом, на якому ґрунтувався розвиток бренду, стала невелика фамільна фабрика в Америці, яка спеціалізувалася на виробництві олівців. Засновниками були двоє братів, рід яких пустив своє коріння в Німеччині. Це були Генрі й Хелал Хассенфельд. Назва бренду утворилося з поєднання прізвища та узагальненого слова - HASsenfeld BROthers.

У 1943 році, фірму очолив спадкоємець Генрі, молодий і кмітливий Мерілл. На цьому етапі розвитку відбулися надзвичайно важливі зміни в політиці фірми та вихід на ринок іграшок. Це рішення зробило величезний вплив на зміну концепції продукції, яка випускається. Приблизно в той же час Hasbro випускає на екран першу телерекламу іграшок для дітей - Mr. Potato Head. Завдяки цьому з'явилося стрімке зростання продажів, продукція ставала все більш популярною і потрібною.

Враховуючи такі зміни, маленький сімейний бізнес швидко переріс з велику організацію - Hasbro Industries Incorporated. Далі пішов серйозний розвиток, причиною якого послужили вдалі придбання і поглинання вже відомих торгових марок, а також наявність підбрендів, що користувалися великою любов'ю споживачів.

У 1984 році після придбання Milton Bradley - фірми заснованої в далекому 1960 році й всесвітньо відомої як виробник пазлів і інших іграшок - компанія Hasbro по праву початку вважається глобальною.

До кінця XX століття бренд став власником багатьох торгових марок з ім'ям. Наприклад, Parker - успішна фірма з випуску настільних ігор, зокрема популярної в сотнях родин «Монополії». Безліч філій компанії з'являються в десятках країн, колись невелика сімейна фірма займає важливу нішу на ринку іграшок для дітей і настільних ігор.

 Hasbro на сучасному етапі розвитку

 Сьогодні компанія вийшла на ринок більш ніж в 75 країнах світу. Дохід організації становить близько 3 млн. доларів за рік, штат співробітників досяг шести тисяч чоловік, при цьому корпорація продовжує зростати.

Найпопулярнішими підбрендами компанії є:

 • Play Doh;
 • Twister;
 • MB;
 • Monopoly;
 • My Little Pony;
 • Parker;
 • Risk та інші.

Важливою перевагою іграшок, що випускаються компанією, є креативний підхід до їх розробки. Успіх фірми забезпечують оригінальність і відмінна якість продукції. Багато уваги приділяється безпеці виробів і матеріалів. Ще на етапі виробництва продукція піддається жорсткому контролю, оскільки відповідність всесвітнім стандартам якості є пріоритетом для Hasbro.

 Асортимент

 Завдяки наявності дочірніх компаній, які займаються виробництвом різних видів іграшок або ігор, асортимент Hasbro неймовірно великий. В арсеналі:

 • Настільні ігри Parker - «Ризик», «Монополія», «Клуєдо» та інші;
 • МВ - Twister і багато іншого;
 • My Little Pony - інтерактивні мініатюрні поні різних модифікацій;
 • Play Doh - веселий пластилін, рецепт якого зберігається в секреті, крім того факту, що всі інгредієнти не тільки безпечні, але і їстівні.

Компанія Hasbro зарекомендувала себе як одного з кращих виробників іграшок для дітей і старанно підтримує свій статус протягом багатьох років.

Оцінка статті
Голосів: 0