Hape

Знайдено 182 товари
Таблиця Список
Показано 32/182 товарів

Подарункові сертифікати

Hape

Hape

Сьогодні більшість дитячих іграшок виготовляється з пластика. Це і правда неймовірно зручний і барвистий матеріал. Попри все це він не може зрівнятися з деревом в плані екологічності та міцності. Тому дерев'яна продукція Hape має попит серед хлопців різних вікових груп.
Вироби цього бренду максимально безпечні для здоров'я маленького чоловічка. Попри те, що основним пріоритетом компанії є саме екологічність, продукція не втрачає привабливості для малюків і залишається цікавою та захопливою. Керуючись слоганом бренду «Майбутнє належить дітям», фірма Hape створила оптимальний варіант іграшки, граючи з якою малюк не тільки зможе весело проводити час, а й буде пізнавати світ, освоювати потрібні навички й приміряти різні моделі поведінки. Крім цього, розвивається дрібна моторика рук, логічне та образне мислення, координація. Дуже радує покупців велика кольорова гама, різноманітність форм і моделей.

Hape: безпека перш за все

Вибираючи іграшку, щоб подарувати її на святі або просто порадувати дитину, батьки витрачають багато часу на пошуки потрібного варіанту, який би відповідав усім запитам. Головним критерієм найчастіше є екологічність матеріалів і безпека виробу для здоров'я малюка. Компанія Hape створює продукцію, яка цілком відповідає цим вимогам. Для цього бренду, як і для будь-яких люблячих батьків, у пріоритеті залишається здоров'я дитини. Тому у виробництві використовується виключно якісна деревина, цей матеріал відповідає всім загальноприйнятим нормам і стандартам.
Крім екологічності іграшки бренду Hape відрізняються неймовірною міцністю і стійкістю. Щоб зламати виріб, дитині буде потрібно докласти чимало зусиль. Це зменшує ризик потрапляння в дихальні шляхи або стравохід дрібних деталей. Оптимальне співвідношення якості, вартості та надійності - ось що забезпечує всесвітнє визнання і величезну популярність.

Особливості асортименту

Як відомо, чим різноманітніше іграшки, якими грає малюк, тим краще він розвивається, повніше пізнає світ, швидше освоює необхідні навички. Компанія Hape подбала про те, щоб діти могли користуватися продукцією різного типу. В асортименті виробленого товару:

  • кубики;
  • магнітні дошки;
  • конструктори різної складності;
  • музичні інструменти;
  • пазли для зовсім ще крихіток і старших хлопців;
  • ігрові набори;
  • моделі машинок та багато іншого.

Можна підібрати цікавий варіант для кожного малюка. І не важливо, ким він мріє стати - архітектором, гонщиком або ученим. Купуючи продукцію бренду Hape, не варто турбуватися про її безпеку, адже якість виробів доведена багатьма роками бездоганної репутації та любов'ю споживачів з багатьох куточків світу. Бренд піклується про те, щоб дитинство дитини було цікавим і веселим.

Оцінка статті
Голосів: 0