Granna

Знайдено 30 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Granna

Granna

Кожним батькам рано чи пізно доводиться стикатися з проблемами, що стосуються навчання малюка. І мова йде навіть не про складні завданнях або розборі речень. Часто дитині не до душі навіть засвоєння елементарних понять, адже проходить воно в нудній і нецікавій формі.
Кожен намагається знайти свій вихід з такої ситуації. Одні батьки шкодують дітей, але разом з цим втрачають відмінний момент для розвитку інтелектуальних навичок. Інші домагаються свого, але це коштує зіпсованих нервів і відносин. Насправді ж існує дієвий і цікавий спосіб - об'єднати діяльність пізнавального характеру з ігровою.
Такий підхід пропонує бренд Granna, випускаючи ігрові набори під будь-які вимоги. Продукція торгівельної марки користується чималою популярністю у всьому світі. Шанувальниками наборів є не тільки діти, а й цілі родини, оскільки гра об'єднує близьких людей за одним столом.

Ігрові набори Granna: доступність і цікавість

Компанія заснована і розвивається в Польщі. У 1991 році продукція під цим брендом з'явилася на європейському ринку і з того періоду залишається в топі найпопулярніших іграшок. Попри порівняно недовгу історію, торгова марка встигла завоювати любов споживачів, зараз вона визнана у багатьох країнах. Репутація компанії бездоганна, адже кожен продукт має низку обов'язкових характеристик:

  • якісність;
  • надійність;
  • безпека;
  • довговічність;
  • розвивальний потенціал;
  • цікавість.

Фахівці компанії мають на меті не просто розробити чергову гру, а створити унікальний продукт. Протягом усього процесу роботи в розробці та тестуванні виробів беруть участь кваліфіковані психологи та фахівці з розвитку дитини. Обов'язково враховуються особливості розумових процесів і вікові характеристики.

Бренд Granna: якість і надійність

Компанія прославилася завдяки цікавим настільним іграм, які дозволяють не тільки отримувати нові навички, удосконалювати інтелектуальні здібності, але й розвивати дрібну моторику, посидючість, уважність, кмітливість, логічне мислення та необхідні комунікаційні навички.
Все це можливо завдяки цікавому оформленню і хорошій якості матеріалів. Сировина, перш ніж перетворитися на іграшку, обов'язково проходить найсуворіший контроль на відсутність токсичних речовин і нешкідливість.
Набори, створені для дітей, відрізняються особливою стійкістю до зовнішніх чинників упливу. Розробники врахували той факт, що багато хлопців можуть недбало ставитися до гри, тому забезпечили максимальну довговічність і надійність.
Протягом невеликого періоду перебування на ринку дитячих іграшок, бренд отримав кілька значущих нагород - «Гра року», «Суперпродукт», «Приз року» та інші.

Оцінка статті
Голосів: 0