Подарункові сертифікати

Goo.N

Goo.N

Кожна матуся мріє забезпечити належний комфорт своїй дитині. Неважливо новонароджений це чи малюк, який вже вміє ходити. Особливо вимогливими в цих питаннях завжди були японці. Чи не дивно, що саме Японія стала батьківщиною однієї з найпопулярніших марок підгузків - Goo.N.

Історія бренду

Випуск товарів преміум-класу налагодила корпорація Daio Paper Corporation, якій і належить відомий бренд. Організація складається з 38 практично автономних підприємств, одним з яких є сукупність відділу розробників і виробничих потужностей Goo.N.
Історія Daio Paper Corporation починається в 1943 році в Японії в якості організації з виробництва товарів з паперу. Зараз асортимент компанії величезний, включає практично всі паперові вироби від картону для будівництва до засобів особистої гігієни.
Бренд Goo.N визнаний японцями відмінним прикладом використання натуральних матеріалів при створенні предметів першої необхідності для гігієни дитини - дихаючих надійних підгузків, дитячих прокладок, серветок та інше.

Асортимент

«Гун» не що інше, як «зростання». Таке ім'я торгової марки натякає - малюк може розвиватися і дорослішати разом з продукцією бренду, але навіть не відчувати її присутності.
Візитною карткою й основним виробом торгової марки є підгузки. Каталог компанії надає великий вибір такої продукції виходячи з побажань матусі, анатомічних особливостей і віку малюка.
Продукція під ім'ям Goo.N супроводжує дітей протягом усього періоду раннього розвитку, поки малюк не перестане потребувати подібної «страховки». Це стало причиною розробки декількох варіантів для різних вікових категорій. На сьогоднішньому етапі розвитку виробник пропонує ряд розмірів для новонароджених, однорічних діток, більш дорослих малюків та аж до найбільших - XXL. У розробці знаходяться підгузки для недоношених і трусики з відповідними властивостями розміру S.
У каталозі представлені:

 • класичні підгузки різних розмірів;
 • моделі для хлопчиків і дівчаток;
 • підгузки-трусики;
 • гігієнічні прокладки для малюка;
 • трусики для купання, що не промокають у воді;
 • дитячі серветки.

Особливості продукції

На світовому ринку дитячих товарів виробники підгузків змагаються в якісності, унікальності, комфортності продукції. Особливо, якщо мова йде про товари преміум-класу. Бренд Goo.N може похвалитися позитивними характеристиками та унікальними особливостями продукції під цим ім'ям:

 • безпечний, дихаючий, натуральний матеріал без синтетичних добавок - м'яка бавовна;
 • антибактеріальний ефект завдяки антисептичному зволожуючому просочуванню на основі натуральних рослин;
 • спеціальний рельєфний візерунок, завдяки якому досягається зменшення площі шкіри, дотичної з підгузком;
 • виріб м'яко, але надійно прилягає до тіла, еластичність манжетів і паска гарантує однакову комфортність і під час сну, і після ситного обіду;
 • оригінальний дизайн з нанесенням зображень різноманітних звірів дозволяє зробити заміну підгузка цікавим для дитини процесом;
 • особливо зручним для батьків є індикатор наповненості, який вказує на час зміни виробу.

Goo.N можна сміливо вважати першою білизною дитини, оскільки виконуючи функцію підгузка, продукт залишається максимально зручним, немов звичайні трусики. Мільйони споживачів з багатьох куточків планети вже переконалися в надійності торгової марки.

 

Оцінка статті
Голосів: 0