Garden4you

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Garden4you

Garden4you

Garden4You - молодий бренд, який тільки набирає популярність серед споживачів з Фінляндії та країн, що знаходяться поруч. Сьогодні продукція компанії користується любов'ю покупців з Росії, України, Білорусії. Вироби для активного відпочинку, батути й необхідні компоненти полюбилися маленьким шибеникам, оскільки здатні забезпечити необхідну рухову активність без ризику для здоров'я.

Асортимент

Garden4You представляє нішу, досить щільно зайняту виробниками. Однак це не заважає компанії залишатися в лідерах продажів. Порівняно невеликий асортимент цілком компенсується бездоганною якістю.
У каталозі компанії можна знайти:

  • батути різного діаметру для домашнього і комерційного використання;
  • захисні сітки;
  • додаткові елементи;
  • настільні спортивні ігри - футбол, хокей та інше.

Виробництво на території Фінляндії передбачає ретельне дотримання прийнятих в Європі стандартів, жорсткий контроль якості й максимальну безпеку продукції. Ці характеристики залишаються головними причинами великої популярності продукції, яка залишається доступною для більшості споживачів завдяки особливій ціновій політиці, спрямованій на забезпечення демократичної вартості.

Особливості продукції

Виробник розуміє, як важливо для правильного розвитку дитини забезпечити рухову активність. Напевно, кожна матуся помічала, як дитина любить стрибати на батуті в садочку чи парку розваг, а через брак - і на батьківському ліжку, що нагадує батут. Щоб зберегти домашні меблі і дати можливість непосиді розважитися розробники європейської компанії створили ідеальне пристосування.
Батути Garden4You зроблені зі зносостійкої виготовленої в америці тканини і міцних сталевих каркасів. Гальванізована основа забезпечує хорошу стійкість, надійність. Оцінковуючи каркас і ніжки, виробник дбає про тривале використанні в умовах відкритого повітря з частими змінами погодних умов. Поліпропіленова матерія стійка до ультрафіолету, тому довго прослужить під сонцем.
Завдяки великій кількості варіантів можна підібрати виріб будь-якого розміру з розрахунком на використання дітьми та дорослими. Важливою характеристикою продукту є великий інтервал максимального навантаження відносно рекомендованого. Це дозволяє не побоюватися поломки в разі перевантаження, частого і тривалого використання.
Наявність такого виробу на задньому дворі або в ігровій кімнаті позитивно позначається як на здоров'ї, так і на фізичному розвитку малюка або підлітка.

Оцінка статті
Голосів: 0