Frosch

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Frosch

Frosch

Вибирати тільки якісний одяг, іграшки з екологічного матеріалу, предмети, що оточують дитину та не таять небезпеку буває недостатньо. Важливим фактором впливу на самопочуття малюка залишається побутова хімія, засоби для прання, миття посуду з якого їсть маля та інше. При покупці таких засобів потрібно бути вкрай обережними, адже малюки набагато чутливіші до дієвих компонентів, можуть запросто отримати алергічну реакцію від невдало підібраного прального порошку, навіть якщо він дитячий.

Однією з небагатьох торгових марок на світовому ринку, яка представляє необхідні для чищення та натуральні миючі засоби є Frosch.

Історія бренду

Міцний фундамент для створення торгової марки - успішний виробник. Frosch - дітище німецької компанії Werner & Mertz, яка почала свою діяльність ще в 1867 році. Близько 150 років цей виробник доводить свою спроможність виготовляти безпечну хімію на основі природних компонентів. Історія підприємства починається з виробництва воску, пізніше, в 1921 році, цей матеріал став застосовуватися як основа для виготовлення взуттєвого крему. Компанія стала набирати популярність серед споживачів завдяки ефективності, безпеці та відмінній якості продукції.

Бренд Frosch формувався до 1986 року. Сьогодні ця торгова марка визнана світовим лідером з виробництва безпечної для людського здоров'я та довкілля побутової хімії. Дванадцять років поспіль компанія отримує вагому в Німеччині нагороду - Most Trusted Brand. Цей так званий «приз симпатій споживача» доводить довіру користувачів до бренду, підтверджує безпеку та ефективність, зручність використання, перевірену людьми.

Важливий фактор, що підтверджує бездоганну якість - розробка і виробництво на території Німеччини. Законодавство країни спрямоване на забезпечення максимальної екологічності. Свідомість громадян спонукає вибирати тільки кращі варіанти, які не зашкодять малюкові та іншим членам родини.

Особливості продукції

Політика компанії чітка і послідовна. Мета керівництва, розробників, виробників - забезпечити максимальну безпеку для здоров'я користувача, нешкідливість для природи. Виходячи з цих завдань, можна виділити кілька особливостей готової продукції:

 • відсутність у складі шкідливих речовин, алергенів, канцерогенів - фосфатів, формальдегідів, боратів, ПВХ та інше;
 • ретельний підбір ароматизаторів або відмова від таких;
 • мінімальна кількість м'яких консервантів;
 • відсутність тестування на тваринах;
 • схвалення дерматологами;
 • екологічний принцип виробництва з очищенням використаної води, економією витрат енергії;
 • унікальна упаковка з високою здатністю розкладатися і можливістю подальшої переробки.

Всі ці якості стали причиною надзвичайної популярності коштів під ім'ям Frosch серед покупців з усього світу, особливо свідомих європейців.

Асортимент

У каталозі компанії можна знайти найрізноманітніші миючі засоби та засоби для чищення, порошки та гелі для прання. Особливої уваги заслуговує ціла серія, створена спеціально для забезпечення чистоти дитячих речей. Лінійка Frosch Baby передбачає виробництво:

 • рідкого мила для малюків;
 • прального порошку, гелю, рідкого засобу для прання одягу малюка;
 • плямовивідника для білизни дитини;
 • миючого засобу;
 • концентрату для миття дитячого посуду, таблеток для посудомийних машин.

Вся продукція виготовлена виключно з натуральних компонентів, має мінімальну кількість консервантів.

Оцінка статті
Голосів: 0