Fisher-Price

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Fisher-Price

Fisher-Price

Бренд Fisher-Price присутній на ринку дитячих іграшок вже близько 80 років. Ця продукція має попит серед поціновувачів якості та надійності. Завдяки тому, що компанія чітко дотримується внутрішніх принципів, багато батьків з різних куточків світу обирають вироби саме цього виробника. Незмінними пріоритетами торгової марки є бездоганна якість і постійний пошук нових технологій. Купуючи іграшки Фішер-Прайс, можна завжди розраховувати на безпеку і довговічність продукції.

Історія Fisher Price

У 1930 році мер невеликого міста Ірвінг Прайс і бувалий виробник продукції для дітей Герман Фішер організували маленьку іграшкову компанію в Східній Аврорі, США. Дебютним продуктом виробництва стали дерев'яні розмальовані іграшки.
Через двадцять років керівництво компанії вирішило кардинально змінити якість і зовнішній вигляд виробів, що випускаються. Щоб втілити задум у життя, довелося придбати та освоїти новітнє обладнання. Воно призначалося для виготовлення продукції з кольорової пластмаси. Таке нововведення дозволяло випускати цікаві та яскраві моделі. Крім того, вони відрізнялися довговічністю і надійністю.
У 1961 році була придумана програма, яка передбачала участь в аналізі та розробці іграшок батьків і навіть дітей. Відкриття так званої «Ігрової лабораторії» дозволило підняти якість на новий рівень. Крім цього, такий хід не залишив байдужими багатьох споживачів.
У 1993 році Fisher-Price стає частиною корпорації Mattel. Асортимент продовжує розвиватися й удосконалюватися відповідно до модних тенденцій часу.

Кращі розвивальні іграшки Fisher Price

З моменту створення і до сьогоднішнього дня «Ігрова лабораторія» Fisher-Price є незвичайним, але дуже шановним науковим центром. Тут встановлюються стандарти не тільки для продукції компанії, а й для всієї промисловості США, що стосується індустрії виробництва дитячих іграшок.
Завдяки тому, що частиною «наукового персоналу» є самі діти та їх батьки, компанія має чітке уявлення про інтереси основної споживчої категорії в даний час. Маючи контакт з батьками, можна правильно розподілити пріоритети й випускати продукт, який цілком відповідає вимогам дбайливих мам і татусів, що і робить Fisher-Price.
Розробка і виробництво іграшки займає великий період часу, який часто досягає півтора року. Насамперед, виготовляється прототип моделі й випускається невеликою партією. Потім в «Ігровій лабораторії» проводиться первинне тестування зразка малюком і його батьками. Після визначення відповідності фізичних властивостей нормі та перевірки розвивальних функцій модель піддається деяких змін і тільки потім виходить у маси.
Виготовлена таким чином продукція максимально відповідає фізіологічним особливостям дитини, спрямована на розвиток розумових процесів, дрібної моторики рук, правильного сприйняття світу та інше.

 Асортимент

 Вибір іграшок Fisher-Price досить великий. Цей бренд об'єднує безліч серій різного призначення:

  • BABY GEAR - лінійка гойдалок і крісел для дітей;
  • NEWBORN - продукція для найменших (брязкальця, мобілі, ігрові центри та інше);
  • BRILLIANT BASICS - розвивальна серія для вироблення правильного зорового і тактильного сприйняття, формування основних навичок;
  • Кубики-конструктори;
  • LAUGH & LEARN - інтерактивні іграшки для формування базових навичок;
  • GO BABY GO - колекція ходунків для дітей, стійок і інших пристосувань для стимуляції процесу ходи.
Оцінка статті
Голосів: 1