Fisher-Price

Fisher-Price

Бренд Fisher-Price присутній на ринку дитячих іграшок вже близько 80 років. Ця продукція має попит серед поціновувачів якості та надійності. Завдяки тому, що компанія чітко дотримується внутрішніх принципів, багато батьків...

Бренд Fisher-Price присутній на ринку дитячих іграшок вже близько 80 років. Ця продукція має попит серед поціновувачів якості та надійності. Завдяки тому, що компанія чітко дотримується внутрішніх принципів, багато батьків з різних куточків світу обирають вироби саме цього виробника. Незмінними пріоритетами торгової марки є бездоганна якість і постійний пошук нових технологій. Купуючи іграшки Фішер-Прайс, можна завжди розраховувати на безпеку і довговічність продукції.

Історія Fisher Price

 У 1930 році мер невеликого міста Ірвінг Прайс і бувалий виробник продукції для дітей Герман Фішер організували маленьку іграшкову компанію в Східній Аврорі, США. Дебютним продуктом виробництва стали дерев'яні розмальовані іграшки.

Через двадцять років керівництво компанії вирішило кардинально змінити якість і зовнішній вигляд виробів, що випускаються. Щоб втілити задум у життя, довелося придбати та освоїти новітнє обладнання. Воно призначалося для виготовлення продукції з кольорової пластмаси. Таке нововведення дозволяло випускати цікаві та яскраві моделі. Крім того, вони відрізнялися довговічністю і надійністю.

У 1961 році була придумана програма, яка передбачала участь в аналізі та розробці іграшок батьків і навіть дітей. Відкриття так званої «Ігрової лабораторії» дозволило підняти якість на новий рівень. Крім цього, такий хід не залишив байдужими багатьох споживачів.

У 1993 році Fisher-Price стає частиною корпорації Mattel. Асортимент продовжує розвиватися й удосконалюватися відповідно до модних тенденцій часу.

 Кращі розвивальні іграшки Fisher Price

 З моменту створення і до сьогоднішнього дня «Ігрова лабораторія» Fisher-Price є незвичайним, але дуже шановним науковим центром. Тут встановлюються стандарти не тільки для продукції компанії, а й для всієї промисловості США, що стосується індустрії виробництва дитячих іграшок.

Завдяки тому, що частиною «наукового персоналу» є самі діти та їх батьки, компанія має чітке уявлення про інтереси основної споживчої категорії в даний час. Маючи контакт з батьками, можна правильно розподілити пріоритети й випускати продукт, який цілком відповідає вимогам дбайливих мам і татусів, що і робить Fisher-Price.

Розробка і виробництво іграшки займає великий період часу, який часто досягає півтора року. Насамперед, виготовляється прототип моделі й випускається невеликою партією. Потім в «Ігровій лабораторії» проводиться первинне тестування зразка малюком і його батьками. Після визначення відповідності фізичних властивостей нормі та перевірки розвивальних функцій модель піддається деяких змін і тільки потім виходить у маси.

Виготовлена таким чином продукція максимально відповідає фізіологічним особливостям дитини, спрямована на розвиток розумових процесів, дрібної моторики рук, правильного сприйняття світу та інше.

 Асортимент

 Вибір іграшок Fisher-Price досить великий. Цей бренд об'єднує безліч серій різного призначення:

  • BABY GEAR - лінійка гойдалок і крісел для дітей;
  • NEWBORN - продукція для найменших (брязкальця, мобілі, ігрові центри та інше);
  • BRILLIANT BASICS - розвивальна серія для вироблення правильного зорового і тактильного сприйняття, формування основних навичок;
  • Кубики-конструктори;
  • LAUGH & LEARN - інтерактивні іграшки для формування базових навичок;
  • GO BABY GO - колекція ходунків для дітей, стійок і інших пристосувань для стимуляції процесу ходи.
Детальніше
Знайдено 56 товарів
Таблиця Список
Показано 32/56 товарів