Filly

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Filly

Filly

У далекій вигаданій країні кристалів живуть дуже милі і красиві поні Філі. Ці чарівні істоти абсолютно не схожі на звичайних коней, насправді вони є казковими єдинорогами з різнокольоровими гривами, які володіють надздібностями.

Разом з Філі можна потрапити в світ добра і веселих пригод

За задумом мультфільму Filly мешкають не на землі, а високо в небі, за хмарами. Там є спеціальні острівці, на кожному з яких побудовані замки і башти, де і живуть ці чарівниці. Єдинороги зуміли наповнити свій світ гармонією і взаєморозумінням, маленькі конячки по життю дуже чуйні, добродушні і доброзичливі.
Кожен місяць принцеса Іскра збирає у своєму шикарному замку всіх жителів кристалів і влаштовує запальну вечірку, яка завжди триває до самого ранку. Саме тому замок Іскорки мріє отримати кожна дівчинка, адже там можна організувати веселе і цікаве свято для своїх іграшкових райдужних поні.
Також чималий інтерес викликає зачарований замок Філі, де живе зла фея. Цей особняк таїть в собі безліч таємниць, які маленьким фантазерам належить розгадати під час гри з райдужними конячками.

Чому Filly конячки купити варто своїй дитині

Важко знайти більш потішні іграшки, ніж казкові Единорожки. Ці яскраві персонажі дуже цікаво втілені в життя виробниками дитячих товарів, іграшки вийшли м'якими, практично оксамитовими на дотик. Кожна конячка має свою індивідуальну зовнішність і свій норов, тому такі фігурки дуже цікаво колекціонувати.
Існує кілька серій іграшок Філі. Крім звичайних поні, можна придбати Filly-фей, Filly-метеликів, Filly-відьмочок, Filly-ельфів, Filly-русалок. Наприклад, поні-феї мають гарні крильця, що світяться, русалки можуть похвалитися шикарними риб'ячими хвостами, а відьмочки дивують креативними образами і незвичними нарядами.
В ігрові набори Філі нерідко входять різні аксесуари, які будуть використовуватися дітьми під час гри з конячками: гребінця і шпильки для волосся, карети і багато іншого.
Ваша донька хоче доторкнутися до чарівництва? Дозвольте їй відчути себе справжньою принцесою-феєю. Для цього ви зможете придбати чарівну паличку Filly, один помах якої змусить виповнитися найзаповітнішим бажанням. Втім, не тільки магія допомагає творити дива, запропонуйте дитині, яка мріє стати художницею, акварель або вітражні фломастери Філі, а майбутньому скульптору - набір для ліплення із зображенням конячок, і ви побачите, як народжуються справжні шедеври. Також з Єдинорожками можна придбати товари для відпочинку - сонячні окуляри, м'ячі, надувні матраци, басейни і т.п.

Оцінка статті
Голосів: 0