Filly

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Filly

Filly

Корпорація Simba Dickie Group охоплює великий сегмент світового ринку та спрямована на виробництво і продаж дитячих іграшок. В арсеналі компанії безліч брендів, які представляють всі вікові і функціональні групи іграшок. Одна з торгових марок під протекторатом холдингу - Filly. Напевно, немає на планеті маляти, який зачувши цю назву не плескав би радісно в долоні. Адже навряд чи якась дівчинка усвідомлено відмовиться від свята, яке дарують іграшки серії Filly Princess.

Особливості продукції

Бренд Filly пізнаваний завдяки фірмовим героям. Більше ніхто крім цієї торгової марки не розробляє на ринку дитячих іграшок тему поні, коней, єдинорогів як повноцінних самостійних іграшок.

Всього за кілька років роботи торговій марці вдалося перерости в справжнє диво для багатьох дівчаток у віці старше трьох і менше восьми років. Виробництво кумедних звіряток стартувало в 2007 році в Німеччині і відразу ж відчуло підвищення попиту на товар.

Сьогодні дівчинки з усіх куточків світу прагнуть отримати на довгоочікуване свято в подарунок чергову іграшку під ім'ям улюбленого бренду. Захоплення переходять в тривале колекціонування примірників, а виробник з кожним роком роздмухує полум'я новими моделями принцес і королев, принців і королів з розкішною гривою, аксесуарами та іншими побічними продуктами.

Особливістю всього, що виробляється під ім'ям Филли є гарна якість, безпека для здоров'я дитини. Навіть для найменшого виробу діє кредо компанії: екологічність, міцність та хороша розвивальна значимість.

Попри яскравість продукції у виробництві використовуються виключно екологічні матеріали, в тому числі фарби та інші іновації дизайну. Гарантія безпеки дитини під час гри - пріоритетне питання як для розробників ідеї, так і для людей, які втілюють задум у життя. Контроль якості відбувається на кожному етапі народження іграшки під ретельним наглядом спеціалістів.

Асортимент

Найбільшу популярність бренд, який виріс з колекції іграшок, має на території Європи. У каталозі представлені сім лінійок. Кожну об'єднує спільна концепція, дизайнерське рішення і тематика.

Крім самих конячок виробник займається виготовленням різноманітних аксесуарів - будиночків і замків, чарівних жезлів, ігрових наборів з відповідною символікою, карет.

Крім всього цього в асортименті представлені:

  • скакалки і м'ячики;
  • мильні бульбашки;
  • набори для творчості;
  • блискітки-наклейки та інше.

Рекламна кампанія охоплює всі сфери життя малятка. На телебаченні виходить мультик про життя чарівних конячок. У деяких країнах випускаються спеціальні журнали і книжки.

Оцінка статті
Голосів: 0