Фігурки тварин

Знайдено 104 товари
Таблиця Список
Показано 32/104 товарів

Подарункові сертифікати

Фігурки тварин

фигурки животных

Природа нашої планети дуже різноманітна і цікава, але, на жаль, більшість представників фауни ми можемо побачити тільки в зоопарку або на картинках спеціалізованих енциклопедій. Але з дітьми все простіше. Всім відомо, що маленьким дітям простіше сприймати інформацію в ігровій формі, тому маленькі фігурки тварин, риб і птахів є найкращим способом заочно познайомити свою дитину з таким загадковим і непередбачуваним навколишнім світом.

Кожен набір фігурок тварин - перепустка у світ незвичайних пригод

Спеціальні тематичні набори допоможуть дитині зануритися в атмосферу певного регіону. Так, можна фігурки тварин купити, які зустрічаються у нас, в такому наборі можна зустріти свиню, конячку, корову, собачку, зайця. Якщо дитина вже знайома з такими істотами в реальності, їй буде цікаво пограти з представниками фауни Африки (верблюдом, жирафом, слоном, зеброю, бегемотом) або Австралії (кенгуру, коалою, папугою Какаду). Для дітей, які цікавляться певним видом тварин, є спеціальні добірки фігурок з різних порід, наприклад, собак різної породи. Таким чином, малюк може швидко і без особливих зусиль вивчити місця проживання різних тварин, збагатити свої знання про різні види.
Всі фігурки детально опрацьовані і мають реалістичний вигляд. Якщо взяти іграшку в руки, можна навіть відчути структуру мускулатури тої чи іншої істоти. Тому грати з такими фігурками одне задоволення - вони розвивають фантазію і уяву, допомагають програти різні сценки з життя дикої природи.

Фігурки тварин - універсальні іграшки

Іграшкові фігурки виготовлені зі спеціального матеріалу, який не боїться вологи, а від бруду можна позбутися, просто змочивши їх спочатку в мильній, а потім і в чистій воді. Тому тварин можна брати з собою на прогулянку, закопувати їх в пісок, кидати у воду тощо.
Також такі іграшки чудово підходять для вечірнього купання у ванній. Особливо добре, якщо під час водних процедур хтось із батьків буде розповідати своєму малюкові про життя цих істот, а може мама і тато навіть покажуть якусь казку про тварин. Таким чином, купання перетвориться в захоплююче й дуже корисне розвиваюче заняття.
Багато хто купує фігурки тварин в інтернет-магазині не для гри, а для поповнення своєї колекції. Кожна іграшка має свій унікальний зовнішній вигляд, тому вона стане чудовою прикрасою вашої кімнати. А оскільки виконані ці вироби з якісного і міцного матеріалу, їх можна періодично діставати з шафи і давати дітям, не переживаючи за їх збереження.
Ви можете набір фігурок тварин з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1