Фігурки для малюків

Знайдено 83 товари
Таблиця Список
Показано 32/83 товарів

Подарункові сертифікати

Фігурки для малюків

неваляшки

Неваляшка - іграшка, яка залишається незмінним атрибутом дитинства. Ось вже багато десятиліть малюки ростуть, граючи з ними. Ляльки неваляшки яскраві, прості в зверненні та абсолютно безпечні. Можна впевнено сказати, що вони відносяться до категорії найперших іграшок дитини.
Механізм такої ляльки заснований на маятниковому хитанні, що запускається дотиком або легким поштовхом. Малюк, починаючи з тримісячного віку, цілком може самостійно грати з неваляшкою. До того ж це прекрасний стимул для розвитку рухових навичок - намагаючись доторкнутися до іграшки, дитина робить спроби пересуватися, тим самим розвиваючи уміння повзання. Барвиста музична неваляшка неодмінно спонукає малюка на вчинення різних дій.
Російська неваляшка - класика вітчизняних іграшок. Нехитра за своїм виглядом іграшка підкорює серця хлопців. Крім звичного всім варіанту, зараз магазини пропонують величезний асортимент неваляшок, різних за розмірами, формами та матеріалами.

Пластикові неваляшки

Якщо Вам потрібна неваляшка, магазин іграшок запропонує масу варіантів неваляшек з пластику. Класичні ляльки, пірамідки, конуси підійдуть навіть для найменших. У них мінімум деталей і вони прості у використанні. Для тих, хто доросліше можна вибрати неваляшку у вигляді тварин, клоунів, героїв популярних мультфільмів. Всі вони красиві, дзвінкі і яскраві. Пластикові іграшки довговічні, легко миються. 

Неваляшки з м'яких матеріалів

М'які текстильні іграшки поступово заповнюють ринок дитячих товарів. З кожним роком у різних видів пластикових і дерев'яних іграшок з'являється все більше текстильних конкурентів. Не стали винятком і неваляшки. М'яка неваляшка, ціна якої трохи вище, ніж у пластикової, має ряд незаперечних переваг. Такі іграшки приємні на дотик, в них скомбіновані кілька матеріалів. Граючи, малюк розвиває дрібну моторику. З ними можна бавитися, не боячись ударитися, можна навіть засинати в обіймах з улюбленою неваляшкою. Текстильні іграшки легко перуться, не потрібно переживати про аспекти, пов'язані з елементарною гігієною. До того, ж такі неваляшки можна використовувати ще і як м'ячик. При русі, кидках вони видають дзвінкі звуки.
Іграшки неваляшки стануть прекрасним подарунком для дитини, незалежно від її статі. З ними однаково добре грають і хлопчики, і дівчатка. Вибираючи модель, приділіть увагу розмірам, якості матеріалів і зручності форм. Яскрава і барвиста неваляшка, купити яку Ви можете в нашому магазині, порадує Вашого малюка і подарує йому масу позитивних емоцій. Ми гарантуємо демократичні ціни та високу якість обслуговування. Здійсніть покупку у нас - Ви точно залишитеся задоволені!
Ви можете купити музичну неваляшку з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир , Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1