Феї що літають

Подарункові сертифікати

Феї що літають

 летающая фея

Хочете, щоб ваша дівчинка якомога довше вірила в казку? У цьому вам допоможе витончена, мила лялечка, яка наче метелик пурхає по кімнаті. Літаюча фея Flying Fairy - це не просто чергова іграшка, інтерес до якої пропаде через півгодини гри, це лялька, яка переверне уявлення про ляльок з ніг на голову. Разом з нею кожна дитина неодмінно почне вірити в дива!

Як створити чарівництво своїми руками

Досить поставити ляльку на кілька хвилин на базу для підзарядки й можна приступати до створення своєї казки. Іграшка літаюча фея злітає з будь-якого місця: з рук або спеціальної підставки, потрібно просто додати їй вертикальне положення. Після натискання кнопочки пуску на базі фея почне махати крильцями та лопатями в області талії. Злітає іграшка плавно і невисоко, після пари секунд польоту починає повільно знижуватися. Управляти літаючої лялькою досить просто, потрібно всього лише підставити свою долоньку під ніжки феї, завдяки спеціальному датчику іграшка відреагує на тепло руки та почне підніматися. З цим впорається будь-яка дитина.
Для припинення польоту досить натиснути на «Пуск» (лялька почне падати) або зловити іграшку за голову і потім відімкнути живлення на базі.
Можна також здійснювати запуск в темряві або в умовах приглушеного світла. Під час польоту фея красиво мерехтить завдяки вбудованому світодіоду, тому видовище виходить по-справжньому захопливе.

Лялька літаюча фея: купити своїй дівчинці пропуск в казку

Це раніше дітки слухали неймовірні казкові історії, а про подальші пригоди казкових персонажів могли лише фантазувати в думках. Нинішнє століття сучасних технологій дозволяє найнеймовірнішу вигадку зробити дійсністю.
Тепер можна прочитати малюкам цікаву казку про маленьких лісових фей, які виконують добрі бажання, і разом з літаючою лялькою відправитися в світ магії. Не варто дивуватися, якщо приголомшливий казковий світ захопить у свій полон не тільки діток, а й присутніх дорослих, адже в чудо хочеться вірити в будь-якому віці.
Літаюча фея розвиває уяву і сприяє розвитку координації та просторового мислення, в результаті діти стають більш спритними, кмітливими та спостережливими.
Скільки б не коштувала літаюча фея, ціна іграшки сповна окупається бурею позитивних емоцій, які випробує її маленька власниця під час гри. Такий подарунок буде найбажанішим для кожної дівчинки, адже напевно у неї вже є гідна колекція звичайних довгоногих Барбі, а літаюча лялька виглядає оригінально, незвично, разом з нею можна весело провести час.
Ви можете купити літаючу фею з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1