Фарби і пензлі

Знайдено 34 товари
Таблиця Список
Показано 32/34 товарів

Подарункові сертифікати

Фарби і пензлі

краски

Діти різного віку дуже люблять малювати фарбами. У цій справі головне - не результат, а сам процес. Малюки, таким чином, пізнають світ, а доросліші дітлахи - висловлюють свій творчий початок, занурюються у світ фантазій і мрій. І щоб дитина не розчарувалася в цьому виді діяльності, важливо підібрати правильний матеріал.

Що потрібно знати про фарби?

Першим видом творчості, яке доступне малюкові є малювання. Тому існують різноманітні методики та матеріали. Кожен з них має свої переваги, підходить під певні вимоги. Коли діти ростуть, вони освоюють все більш нові техніки, удосконалюють координацію рухів, а значить, покращують і якість малюнка. Тому батьки повинні забезпечувати наявність інвентарю для творчості, який відповідатиме віковим особливостям і ступеню розвитку конкретної дитини. Вибрати дитячі фарби допоможуть деякі рекомендації:
Для самих маленьких художників підійде матеріал на водній основі з додаванням харчових барвників. Це так звані пальчикові фарби. Їх використання не передбачає наявність пензликів, баночок та інших додаткових засобів. Головним знаряддям стають дитячі ручки.
Коли дитина впевнено тримає в руках пензлик, можна купити акварель для дітей. Без спеціальних наборів не обійтися в садку чи школі. Та й діти до 6 років охоче малюють аквареллю. Сучасні фарби такого типу абсолютно безпечні для людського здоров'я, часто містять мед.
Можна сміливо купувати гуаш для дітей, яким вже виповнилося 5 років. Робота з таким матеріалом націлена на посидючість і акуратність, тому підійде вона не всім дітям. Сучасний ринок пропонує набори фарб перламутрових і флуоресцентних кольорів.
Якщо ви хочете, щоб непосиді легко і приємно малювалося, а вибір кольору був неймовірно великий, то оптимальне рішення - акрил. Намальована картина швидко висохне, не буде розмиватися водою. Дитячий шедевр можна буде довго зберігати в сімейному архіві.

Як вибрати фарби?

Купуючи фарби для дітей, важливо не тільки визначитися з типом матеріалу, але й не прогадати з якістю продукції. Найпопулярнішими рішеннями для творчості залишаються дитяча акварель або гуаш. Вони обидві відносяться до художніх матеріалами на водній основі, однак, мають суттєві відмінності.
Показниками якості можуть служити кілька характеристик:

  • яскраво виражений насичений колір;
  • однорідна консистенція;
  • легкість нанесення на основу;
  • хороша здатність покриття поверхні;
  • матовість малюнка і мінімальні зміни кольору після висихання.

Варто пам'ятати, що супутні матеріали теж не менш важливі. Папір має бути щільним і міцним, а кисті повинні добре утримувати воду.
Інтернет-магазин Papuas.ua надає великий вибір товарів для дитячої творчості, в тому числі й для маленьких художників. У нашому каталозі ви знайдете фарби відмінної якості. Всі вони абсолютно безпечні для здоров'я і здатні подарувати багато радості вам і вашому малюкові.
Ви можете купити дитячі фарби з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

 

Оцінка статті
Голосів: 1