Емоційний розвиток

Знайдено 3650 товарів
Таблиця Список
Показано 32/3650 товарів

Подарункові сертифікати

Емоційний розвиток

Емоційний розвиток

Емоційний розвиток дитини - важлива складова гармонійного розвитку особистості. Емоційний світ дитини нітрохи не простіше, ніж емоційний світ дорослих. Але дитина, в силу відсутності досвіду, не розуміє, що з нею відбувається. А без розуміння своїх почуттів, «посилань» людей неможливо повноцінне спілкування.
Емоційно незрілим дітям важко адаптуватися в садку, школі. Дитина змінюється на очах - стає примхливою, агресивною. Конфліктує з дітьми, вчителями або замикається, занурюється в себе.
Тільки батьки можуть допомогти дитині, - полегшити входження в колектив, виховати в неї впевненість у своїх силах і навчити доступним засобам зняття напруги. Незамінними помічниками в цій нелегкій справі можуть стати іграшки для розвитку емоційного світу дітей, іграшки які треба просто навчитися правильно вибирати.

Ігри на емоційний розвиток:

Насамперед - різноманітні рольові ігри.
Граючи з дитиною, моделюючи ситуацію, ви дізнаєтеся про те, що її хвилює, допоможете розібратися їй з почуттями, які на неї наринули. Побільше розмовляйте з дитиною, розпитуйте її докладно, просіть описати, що вона відчуває.
Для розрядки, (бо навіть самій спокійній дитині необхідно періодично «випускати пар») - необхідні активні ігри, ігри на вулиці, а ще можна «намалювати» свій гнів, злість і викинути його подалі, помузиціювати.
Для підвищення самооцінки, зняття тривожності - займіться тим, що дитина любить найбільше, тим, що виходить у неї краще за всіх.
Великий вибір іграшок, в цьому розділі, дозволяє підібрати для дитини іграшку, з якою вона «подружиться».

Оцінка статті
Голосів: 0