Електронні конструктори

Знайдено 63 товари
Таблиця Список
Показано 32/63 товарів

Подарункові сертифікати

Електронні конструктори

электрконстр

Допитливості сучасних дітей можна позаздрити. Вони дуже люблять орудувати деталями, будувати з них замки та різні механізми. А ще, багато хлопчиків мріють скоріше вирости й поринути у світ провідків, складних схем, щоб за допомогою підручних матеріалів навчитися створювати справжнє чаклунство.
Хоча навіщо чогось чекати? Вже сьогодні можна зробити перші кроки до освоєння чудового світу електроніки!

Чому діти вчаться під час гри з електронним конструктором

Електро конструктори дозволяють дитині з користю провести час. Адже під час такої гри маленький електротехнік може самостійно або за допомогою дорослого побудувати електричний ланцюг і навіть провести декілька експериментів з ним. Подібні досліди є відмінною можливістю вивчити деякі закони фізики, познайомитися з електронікою та електрикою.
Більше того, електричний конструктор розвиває абстрактне і логічне мислення, розширює кругозір. Хлопчик дізнається, як за допомогою джерела енергії змусити пропелер рухатися, лампочку горіти, а робота пересуватися. Дана гра стане практичним науковим посібником з фізики, бо всім відомо, що практична робота у вивченні точних наук дає набагато більший результат, ніж будь-яка теорія.
Складання схем вимагає посидючості й уважності від маленького майстра. А значить, якщо його зацікавити електронним конструктором, година тиші для вас точно забезпечена. Зате як він буде пишатися собою, коли в результаті отримає іграшку, зроблену власними руками!
Електронний конструктор "Знавець" зроблений таким чином, щоб електронні елементи з'єднувалися між собою максимально безпечно, тому батьки можуть не турбуватися про свого нащадка, який вирішив поекспериментувати з проводками.
Спеціально для батьків, які піклуються про навколишню природу, розроблені еко-конструктори. Вони працюють не від батарейок, а від сонячної батареї. З їх допомогою діти ще в маленькому віці зрозуміють, наскільки зручно та економно використовувати альтернативні джерела енергії.

Світлодіодний конструктор - подарунок, який захоплює

Конструктор зі світлодіодами - це унікальна можливість отримати максимум задоволення від гри з однією іграшкою. Спочатку дитина із завмиранням серця вивчає схему, яка містить конструктор, що світиться і збирає по цій інструкції якусь фігурку. А по закінченню роботи ще й виявляється, що іграшка може переливатися яскравими вогнями.
Не варто думати, що лазерний конструктор призначений тільки для хлопчиків. Дівчатка теж з величезним задоволенням вдаються в схеми та з'єднують деталі. Тим більше що є набори, за допомогою яких можна збирати не тільки машинки та роботи, а й різні будівлі, де можна розмістити своїх улюблених ляльок.
Ви можете купити електричний конструктор з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир , Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 0