Eichhorn

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Eichhorn

Eichhorn

Дерево завжди вважалося найбезпечнішим матеріалом для виготовлення продукції для дітей. Відносно іграшок воно забезпечує максимальні дизайнерські можливості, втілення будь-яких задумів розробників, відмінні тактильні відчуття.

Якщо мова йде про іграшки для маляти, кращим вибором може стати тільки перевірений виробник з довгим послужним списком, бездоганною репутацією і якісним асортиментом. На сьогоднішньому ринку саме Eichhorn є втіленням усіх цих та багатьох інших позитивних характеристик.

Історія бренду

Більше півстоліття тому діти вперше отримали можливість грати особливо актуальною на той час іграшкою - зменшеною дерев'яною копією залізниці. Перша компанія, яка зайнялася таким виробництвом, називалася Eichhorn. З плином часу забава не стала менш цікавою або потрібною, навпаки, практику виробництва поїздів і станцій перейняли інші іграшкові корпорації. Але тільки продукція Eichhorn може вважатися легендарною, а тому бажаною, приємною в якості подарунка для хлопців будь-якого віку і навіть дорослих колекціонерів.

Сьогодні бренд входить до складу Simba Dikie Group. Приналежність до великої групи компаній дає неймовірні можливості для вдосконалення концепції, легкого експорту в багато куточків світу, повної віддачі штату підприємства з метою створення цікавої, безпечної, розвивальної продукції.

Асортимент

Безумовно, візитною карткою німецького бренду залишається іграшкова залізниця. Однак за більш ніж п'ятдесят років існування на світовому ринку каталог значно поповнився новими цікавими товарами для активних крихіток - моделями дерев'яних поїздів, станцій, збірних або цільних колій. Виробник надає можливість підібрати варіант, який підходить конкретній дитині, враховуючи інтереси малюка і побажання батьків.

У каталозі компанії можна знайти:

  • залізницю з усіма компонентами - вагони, станції, безпосередньо колію та інше;
  • кубики, пазли, дитячі настільні ігри;
  • розвивальні іграшки;
  • будиночки з дерева, лабіринти;
  • каталки та інше.

Весь товар відрізняється використанням екологічної деревини і застосуванням якісних фарб. Матеріали не містять токсичних елементів, виробники подбали, щоб малюк не поранився об гострі кути. Дрібні деталі також відсутні, щоб уникнути неприємностей.

Сотні батьків з усіх куточків світу обирають продукцію бренду Eichhorn в якості приємного презенту на довгоочікуване свято.

Оцінка статті
Голосів: 0