Ecoiffier

Знайдено 96 товарів
Таблиця Список
Показано 32/96 товарів

Подарункові сертифікати

Ecoiffier

Ecoiffier

Будь-яка дитина віддасть перевагу барвистій іграшці з незвичайним оформленням, яка привертає увагу і робить гру надзвичайно цікавою. Величезне поле для роботи дизайнерів зумовлене використанням сучасних, легких в обробці матеріалів, зокрема пластика. Одним з брендів зі світовим ім'ям, який представляє іграшки з якісної пластмаси є Ecoiffier. Торгова марка зарекомендувала себе як надійний виробник завдяки філософії відкритої співпраці зі споживачами заради створення продукту близького до ідеалу.

Історія бренду

Ecoiffier на слуху у покупців уже понад сім десятків років з самого моменту появи першої іграшки у виконанні компанії в 1945 році. Спочатку підприємство позиціонувало себе як виробник якісної продукції з пластика для ігрової діяльності дітей. Концепція бренду не зазнала змін. Як і колись, пріоритетами розробників і вищого керівництва є використання виключно безпечних матеріалів, забезпечення гарної розвивальної цінності для дітей будь-якої статі та віку.
Батьківщиною дитячих іграшок з пластику представлених великим асортиментом є Франція. Як і в інших європейських країнах тут завжди ретельно стежили за дотриманням міжнародних стандартів якості й норм виробництва. Щоб мати можливість контролювати основні характеристики продукції, виробничі потужності ніколи не перебували в іншій країні.
Дев'яності роки стали складними для компанії. Щоб зберегти справу всього життя на плаву керівництво прийняло рішення передати своє дітище в руки фінансово стабільної на той час компанії - Smoby. Бренд був проданий в 1995 році. Цей досвід придбання став першим для фірми, яка активно розвивалася. Незабаром окрилена радістю успіху корпорація Smoby почала періодично купувати популярні бренди, ставши володарем не тільки популярних у всьому світі торгових марок, але й хранителями традицій виробництва іграшок, які полюбилися.
Зараз Smoby, а разом з тим і Ecoiffier, стали частиною холдингу Simba Dickie Group. Цей поворот подій дозволяє бренду і далі розвиватися в окресленому напрямку, експериментувати з каталогом продукції, удосконалювати вироби.

Асортимент

Заглянувши в каталог компанії, можна знайти чимало цікавого для кожної дитини, будь то хлопчик чи дівчинка, зовсім малюк чи більш доросла дитина. Великий вибір іграшок дозволяє підібрати для дитини варіант, враховуючи її інтереси та захоплення.
Основою всіх виробів є пластик. Завдяки цьому розробники можуть вигадувати все нові форми для звичних іграшок. Асортимент передбачає експериментування з:

 • ігровими наборами;
 • конструкторами;
 • будівельними та купівельними візками;
 • кубиками;
 • машинками;
 • будиночками.

Великим попитом на світовому ринку користуються набори для рольових ігор. Відкривши невелику скриньку, дитина може запросто відчути себе на місці:

 • лікаря;
 • будівельника;
 • садівника;
 • кухаря або пекаря;
 • продавця солодощів;
 • відпочиваючого або покупця;
 • ветеринара та іншого.

Для самих маленьких ідеальна іграшка - кубики. Набори в кілька предметів можна сміливо назвати конструкторами. Такі варіанти відрізняються від звичних збірних моделей тільки простотою збірки, але ж для малюка викласти яку-небудь фігуру - теж випробування.
Для юних принцес знахідкою стане будиночок. Розмір споруди дозволяє розміщувати всередині іграшкові меблі. Поселивши туди ляльок, які йдуть в наборі, можна годинами разом з новими друзями облаштовуватися.
Довговічність та безпека далеко не всі позитивні якості продукції, але саме завдяки цим характеристикам батьки довіряють Ecoiffier розвиток своїх діток.

Оцінка статті
Голосів: 0