Подарункові сертифікати

Дзиги, вовчки

юла

Дитяча іграшка дзига - дуже захопливий предмет. Здавалося б, в ній немає нічого особливого, але діти дуже її люблять. Юла, або дзиґа (можна зустріти різні назви), заворожує малюків, приковуючи до себе їх увагу. Сенс дзиґи заснований на обертанні, причому обертається або сама конструкція, або деталі всередині неї. Найчастіше ці іграшки виготовляються з легкого і міцного металу, або з пластику.
Якщо Ви вирішили купити дзиґу, варто подумати який з безлічі варіантів буде цікавіше Вашій дитині. Тільки після цього слід робити вибір. Можливо, маляті припаде до душі дзиґа з обертовими як на каруселі тваринами або чоловічками, а може, йому набагато цікавіше буде запускати класичну металеву дзиґу.
Металева дзиґа

Дитячі дзиґи, попри свою простоту, по-справжньому захоплюють дітлахів. Граючи з ними, діти включають максимум своєї уяви. Для когось це суперсекретний снаряд, а комусь представляється космічний корабель, який на величезній швидкості обертається по поверхні землі. дзиґи прості в обігу, рідко ламаються і дуже довговічні. На відміну від пластикових варіантів, металеві мають набагато більшу швидкість обертання, саме цим вони привертають хлопчиків і дівчат.

Вовчок із пластику

Пластиковий вовчок для дітей цікавий тим, що всередині нього відбуваються різні переміщення. Натискаючи на ручку, дитина викликає обертання механізму, і бачить, як всередині дзиґи починають крутитися фігурки. В якості героїв виступають різні тварини, герої мультфільмів, різновиди техніки та ін. Цікаві варіанти, де, наприклад, по спіралях всередині дзиґи, або просто по колу обертається безліч різнокольорових кульок. Дуже подобаються діткам дзиґи, які виконані у стилі тварин і мультиків.
Популярні останнім часом багатофункціональні варіанти. Відмінним подарунком для малюка стане музична дзиґа. У таких моделях крім обертання, передбачено відтворення ряду веселих мелодій. Музика може включатися як постійно в момент крутіння дзиґи, так і включатися окремими кнопочками та механізмами. Малюкам музичні дзиґи дуже подобаються. Ще один новий варіант - дзиґа, яку можна використовувати під час купання. Така іграшка кріпиться до ванної та обертається від натискання на ручку. При цьому, ще є додаткові можливості гри. Наприклад, малюк може набирати й заливати воду всередину, викликаючи тим самим різні рухи фігурок, поміщених в юлу.
Якщо Вам знадобилася дзиґа, інтернет магазин Papuas.ua готовий запропонувати безліч варіантів. Різні за розмірами, формами, забарвленням, металеві та пластикові, музичні й для ванної, класичні та стилізовані під улюблених героїв - все, що Ви тільки зможете уявити. Всі наші дзиґи відповідають стандартам якості. При цьому ціни та умови доставки неодмінно порадують.
Ви можете купити музичну дзигу з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир , Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1