Подарункові сертифікати

Веломобілі

веломобили

Ще один порівняно новий винахід дизайнерів дитячих іграшок - це веломобілі. Таке ось вдале поєднання автомобіля і велосипеда. Сенс його в тому, що конструкція, яка представлена у вигляді машини, приводиться в рух за допомогою обертання педалей.
Веломобілі для дітей дуже різноманітні. Вони відрізняються за розмірами, формами, стилем. Існує ще маса деталей, на які варто звернути увагу при виборі.

Розмір веломобіля

Габарити машини на педалях - важливий критерій вибору. Чим молодша дитина, тим краще для неї невеликий веломобіль. Якщо він ще й зібраний з легких матеріалів, таких як пластик, наприклад, то маляті буде зручно на ньому маневрувати. Важливо звернути увагу на розташування педалей. Юний водій буде отримувати задоволення від їзди, якщо зможе добре діставати до них і натискати з потрібною силою.
Для дітей старшого віку, які вміють впевнено обертати педалі, вибір веломобіля більш широкий. Тут можна при виборі спиратися на зовнішній вигляд і набір додаткових функцій.

Різновиди веломобілів

Купити дитячу машину на педалях Ви можете в нашому інтернет магазині. Ми раді запропонувати величезний асортимент різноманітних моделей. Широкий вибір зовнішнього виконання - гоночні боліди, карти, міські седани та ретромобілі. Спеціальна техніка - екскаватори та трактори, з причепом і без. Службові автомобілі - пожежники й поліцейські екіпажі. А також мотоцикли, моторолери та квадроцикли.
Всі веломобілі, в основному, вироблені з якісного міцного пластику або металу, можливі й комбіновані варіанти. Вибираючи дитячі веломобілі, ціна на які вельми відрізняється, вирішіть, які характеристики важливі саме Вам. Визначившись із зовнішнім виглядом, вивчіть додаткові функції. Можна, наприклад, придбати двомісний веломобіль. Такий стане прекрасною розвагою, якщо у Вашій родині двоє дітей. При такому варіанті Ваша дитина зможе катати брата, сестру або своїх друзів.
До числа додаткових можна також віднести всілякі звукові та світлові опції - сигнал, світло фар, проблискові маячки та сирени, дзеркала, капот, який відкривається і багажник. Останнім часом в магазинах, крім звичних моделей з пластиковими колесами, з'явилися машини з гумовими надувними. Такі колеса роблять поїздку на веломобілі максимально наближеною до справжнього автомобілю. Правда, як і оригінали, можуть постраждати при наїзді на гострі предмети. Ще однією з новомодних опцій можна вважати ручне гальмо, яке представлений лише в деяких моделях.
Чотириколісні веломобілі інтернет магазин реалізує у величезному асортименті. Мініатюрні седани й габаритні позашляховики, прогулянкові легкові та робоча техніка. Брутальні для хлопчиків і ніжні гламурні для дівчаток. Здійсніть покупку у нас, і Ви точно залишитеся задоволені якістю, ціною та умовами доставки.
Ви можете купити веломобілі для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1