Самокати

Знайдено 49 товарів
Таблиця Список
Показано 32/49 товарів

Подарункові сертифікати

Самокати

самокат

Згадайте, як у часи Вашого щасливого дитинства всяке придбання нової іграшки було радісною і довгоочікуваною подією. І сьогодні з'явилася унікальна можливість придбати для свого чада такий же самокат, розсічення по подвір’ю на якому доставляло неймовірне задоволення вам самим. І все це лише з тією відмінністю, що тепер вибір став набагато ширше, і тепер Ваш малюк, що підростає з захопленим вереском зможе кататися по вулицях на скутері, що має яскравий колір, і змодельований фахівцями у своїй сфері за мотивами обожнюваних мультиків.
Самокати для дітей - це універсальний пересувний засіб, від якого в захваті, як маленькі принцеси, так і непосидючі шибеники, і все через простоту його осягнення і радості під час їзди. Одним з найбільших переваг даного пересувного засобу перед скейтбордом, роликами або велосипедом виступає безпека і можливість отримання мінімального числа травм. Самокат до такої міри легкий в освоєнні, що на ньому без зусиль зможуть кататися малюки, починаючи від 2-х років.
Триколісний самокат досить стійкий, і дитина може сконцентруватися на процесі їзди, навчаючись відштовхуватися і контролювати лінію руху за допомогою керма. Завдяки цьому зростає рівень безпечного катання. Дитячий скутер робить істотний вплив на фізичний розвиток малюка. Навчаючись їзді на даному транспортному засобі, дитина синхронізує роботу свого тіла, а все тому, що під час катання активно беруть участь ноги, забезпечуючи поштовхи та прискорення, руки - під час кермового управління, і голова - оскільки потрібно дивитися на дорогу і час від часу під ноги. Самокат посприяє поліпшенню координації рухів і розвитку вестибулярного апарату. Також скутер має великий вплив на загальний розвиток карапуза, зміцнення м'язової й нервової систем. Придбати самокат - це означає зробити вагомий внесок в майбутнє здоров'я малюка. Самокати в інтернет-магазині Papuas.ua представлені в максимальному розмаїтті. Саме у нас Ви можете знайти скутери виробництва найвідоміших міжнародних компаній. Всі моделі володіють міцною конструкцією, колеса добре закріплені на рамі, тому немає приводу побоюватися, що під час катання карапуз постраждає від поломки скутера.
Якщо ви бажаєте купити триколісний самокат, то вам необхідно звернути увагу на певні деталі даного типу транспортного засобу - це кермо, колеса, гальма, рама. Самокат необхідно підбирати такий, щоб кермо регулювалося по висоті - це дозволить вибрати найбільш необхідне налаштування під зріст вашого чада. Накладки на кермі зобов'язані бути з міцного, що перешкоджає ковзанню матеріалу. Віддавати переваги потрібно гумовим колесам, а не пластиковим. Все це через те, що гума відмінно амортизує і спрощує процес їзди. Однак ціна дитячого самоката з гумовими колесами більш висока, ніж скутера з пластиковими колесами.
Пам'ятайте, самокати - це завжди бажаний подарунок для будь-якого малюка!
Ви можете купити самокати для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1