Дитячі рації

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Дитячі рації

рации

Практично всі хлопчики старшого дошкільного та молодшого шкільного віку обожнюють пригодницькі історії, вони з величезним задоволенням дивляться фільми про подвиги відважних персонажів, завжди готових виступити проти зла і несправедливості. А отримавши в подарунок іграшкову рацію, маленькі мрійники зможуть і самі перевтілитися в сміливих і безстрашних героїв, яким до снаги будь-які труднощі. Особливо цікаво грати разом з друзями, в компанії однодумців навіть зовсім несміливий і скромний хлопчик повірить в свої сили і стане рішучим.

Дитячий набір рацій відкриває нові горизонти в командних іграх

Стрілянина, детективні розслідування, шпигунські забави - ці та багато інших рольових ігор практично неможливі без дитячих рацій. Дистанційні переговорні пристрої в реальному житті широко використовують в роботі пожежників, будівельників, рятувальників, поліцейських, моряків, представників багатьох інших професій, тому діти завжди знайдуть їх іграшкові аналоги застосування.
Дитяча іграшкова рація працює за тим же принципом, що і справжня, з її допомогою хлопці можуть спілкуватися на досить великій відстані або навіть в різних приміщеннях.

Різновиди іграшкових рацій

Дитячі рації магазин пропонує найрізноманітніші: від простих до складних, від барвистих до максимально реалістичних. Деякі моделі оснащуються різними світловими і звуковими сигналами, з ними гра буде більш цікавою і ефектною.
Дорослій дитині можна придбати дитячу рацію зі вбудованим датчиком руху, завдяки якому він зможе відстежувати пересування своїх товаришів або інші об'єкти.

Як вибрати рацію для дитини

Перше, на що слід звернути увагу при виборі іграшкового переговорного пристрою - це радіус його дії. Одні рації діють на відстані 20 м, інші приймають сигнал за 100 метрів. Особливо важливий цей показник для дорослих дітей (від п'яти років), яких батьки не бояться відпускати із зони видимості на досить-таки великі відстані.
Чим молодша дитина, тим простішим модулем управління повинна оснащуватися рація. Деякі моделі працюють всього від двох кнопок, тоді як існують ігрові пристрої з різними режимами, для управління яких необхідно попередньо вивчити інструкцію.
Зовнішній корпус іграшки може виконуватися з різних матеріалів: пластмаси, металу або сучасних сплавів. Дуже важливо, щоб це покриття було стійким до вигорання від сонця і абсолютно безпечним для малюків
Іграшкові рації можна вважати іграшками, призначеними виключно для хлопчиків. Дівчата також із задоволенням беруть участь в активних іграх своїх однолітків. Якщо вашій доньці потрібна дитяча рація, купити ви можете гламурну іграшку, виконану в стилі її улюбленого мультфільму. З таким переговорним пристроєм вона зможе стати повноцінним членом команди рятувальників або справжнім шпигуном.
Ви можете купити дитячі рації з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Каменський, Кропивницький, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 0