Дитячі електромобілі

Знайдено 20 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Електромобілі

электромобили

Вже не дивно, що ринок товарів для дітей з кожним роком пропонує все більш нові, вдосконалені й автоматизовані іграшки та товари для вжитку. Електромобілі - одне з таких сучасних чудових винаходів. Їх принцип роботи заснований на використанні енергії акумулятора для руху автомобіля, надання йому швидкості та потрібної траєкторії. Зазвичай вони ще забезпечені безліччю додаткових функцій, таких як звуковий сигнал, світлові ефекти, бічні дзеркала і дзеркало заднього виду. Загалом, все як у справжніх машин. Всі ці модні навороти приводять дітей в неповторний щирий захват.
Електромобілі для дітей - мрія будь-якої дитини. Роздобути таку іграшку з однаковою силою мріють як дівчата, так і хлопці. У магазинах можна знайти цілком пристойний вибір моделей різного цінового діапазону. Задалися метою купити дитячу машину на акумуляторі, наш інтернет-магазин допоможе Вам визначитися з варіантом.Електромобіль для малюків

Чи можливо посадити в таку машинку зовсім маленького водія? Так можна. Для цього потрібно придбати модель, яка має радіоуправління. За допомогою пульта Ви зможете управляти електромобілем, а Ваше чадо буде насолоджуватися їздою, з діловим виглядом крутячи кермо і натискаючи на педалі. Такі автомобілі мають два способи управління. Як тільки дитина зможе усвідомлено тиснути на педалі й здійснювати повороти в русі, Ви перемкніть на автономне управління. Найчастіше для маленьких водіїв рекомендуються машини невеликих розмірів, що володіють невисокими швидкостями. Зазвичай це моделі вантажопідйомністю 35-40 кілограм, їх швидкість до 7 кілометрів на годину.

Для доросліших гонщиків

Діти ростуть, і їм хочеться більш швидкої їзди на великих за розмірами автомобілях. Дитячі електромобілі інтернет магазин пропонує для дітей різного віку. Для доросліших дітей можна вибрати моделі з двома акумуляторами більшої потужності. Вони розвивають пристойну швидкість - до 11 кілометрів на годину і мають вантажопідйомність до 70 кілограмів. Популярні зараз електромобілі, що дозволяють одночасно їздити двом дітям - водієві та пасажирові.
Дивує і різноманітність зовнішнього вигляду машин на акумуляторі. У нас Ви зможете знайти яскраві машинки для малюків, класичні седани, вантажні ретро автомобілі. Серед наших моделей представники робочих машин, будівельної та сільськогосподарської техніки - трактори, екскаватори та бульдозери. Окремо можна виділити електромобілі мотоцикли та квадроцикли - швидкі та маневрені. Хлопчикам до смаку припадуть моделі позашляховиків і джипів - великих і потужних. Не залишать байдужими навіть дорослих моделі преміум класу, копії відомих брендів, таких як BMW, Bentley, Ferrari, Mercedes та інші.
Дитячий електромобіль, ціна якого залежить від технічних характеристик, Ви зможете вигідно придбати у нас.
Ви можете купити дитячу машинку на акумуляторі з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1