Бластери

Знайдено 152 товари
Таблиця Список
Показано 32/152 товарів

Подарункові сертифікати

Бластери

бластеры

Ласкаво просимо у світ фантастичного дитинства. У цьому світі всі дії відбуваються в космосі, де кожен бажаючий може подорожувати між різними планетами і вести справжнісінькі зоряні війни. Відтепер фантастика стає частиною життя будь-якої дитини. Адже нові бластери, які для дорослих досі є всього лише вигаданою зброєю, для дітвори вже стали реальністю і навіть деякою буденністю.

У якому випадку обов'язково потрібно купити бластер

Якщо ваш знайомий хлопчик захоплюється неймовірними історіями про мешканців інших світів, любить фантастичні фільми і зависає біля комп'ютера з іграми, головною метою яких є захопити світ, тоді йому просто необхідний яскравий і незвичайний бластер. З цією зброєю він перестане годинами просиджувати біля телевізора або монітора комп'ютера, йому буде набагато цікавіше провести цей час з друзями, програючи наживо сценки з "Зоряних війн". Подумайте тільки, як багато фантазії йому буде потрібно, щоб придумати нові захоплюючі сюжети, а скільки енергії він витратить на біганину і крик під час битв! Адже активний рух і не менш активні розумові процеси і є запорукою нормального розвитку підростаючого організму!

Бластери-кулемети - зброя майбутнього

Цей вид бойової зброї є мрією багатьох воїнів, але сучасні хлопчики вже отримали можливість випробувати на своєму досвіді міць і силу бластера. Навіть самі компактні моделі мають достатню потужність, щоб забезпечити більшу дальність пострілу. Hasbro nerf бластер має зручний приціл, так що можна сміливо стверджувати, що така іграшка дає перші заочні уроки поводження зі справжньою зброєю.
В цілях безпеки кожен іграшковий бластер комплектується абсолютно безпечними снарядами, виготовленими з м'якого матеріалу. Так що можна не переживати про те, що гра в війнушки завдасть кому-небудь шкоду.
Бластери бувають механічними і автоматичними. У першому випадку перед кожним натисканням спускового гачку необхідно пересмикнути затвор, а автоматичний дитячий бластер працює від батарей, це дає можливість стріляти чергами.
Крім відмінних функціональних характеристик, дитячий бластер має такий стильний і ефектний дизайн, що навіть дорослі не залишаться байдужими. Космічний бластер нерф виглядає дуже реалістично, може навіть здатися, що він потрапив у руки до свого нового власника прямо з екрану телевізора. Така іграшка стане чудовим приводом не сидіти за комп'ютером, граючи в мілітаристські ігри, а піти на вулицю і спільно з друзями придумати свою історію війни з прибульцями.
Якщо ви придивляєтесь до по-справжньому вражаючого подарунку для хлопчиська, сміливо вибирайте космічний бластер, ціна на цю іграшку завжди виправдовується захопленням, яке можна прочитати в очах одержувача.
Ви можете купити бластер нерф з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир , Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2