Дитяча зброя

Знайдено 313 товарів
Таблиця Список
Показано 32/313 товарів

Подарункові сертифікати

Дитяча зброя

детское оружие

Кожен хлопчик любить представляти себе відважним воїном, який рятує світ від зла. А для цього йому обов'язково потрібен набір іграшкової зброї. Одним видом пристрої йому ніяк не обійтися, адже в одному випадку потрібен пістолет, а в іншому - тільки за допомогою автомата можна убити супротивника.

Яку купити іграшкову зброю

Сучасні виробники виготовляють найрізноманітнішу зброю для дітей. Це і різні автомати, і арбалети, гвинтівки, бластери, багато іншого. Звичайно, для серйозного бою краще підібрати бластер або вінчестер, а для повсякденних "розборок" з місцевою мафією буде цілком достатньо компактного пістолетика.
Пора року, під час якої будуть йти бої, також має велике значення. Так, у спекотні літні дні велике захоплення викликають ігри, пов'язані з водою. Тому купите своєму синові водний бластер, і жоден його друг не сховається від струменя води.
Для більш прохолодної пори краще придбати дитячу зброю на пульках. Причому неважливо, пульки ці зроблені з пластику або гуми, при використанні даного виду зброї варто дотримуватися всіх заходів безпеки.

Яка може бути користь від дитячої зброї

Деякі корисні дитячі іграшки (зброя, до речі, належить до їх числа) відіграють дуже важливу роль у правильному розвитку зростаючого організму. Так, стрільба з рушниці або автомата сприяє придбанню таких корисних навичок, як влучність і спритність, а сюжетні ігри з однолітками допомагають стати більш кмітливим і сміливим. А як розвивається фантазія під час жорстких битв!
Якщо для гри використовується спорядження, яке є аналогом справжньої зброї, це може проявити інтерес дитини до історії. У такому випадку дорослі повинні детально розповісти про походження і застосування тієго чи іншого вогнепального засобу. А якщо хлопчикові попадеться в руки арбалет, так він і зовсім зможе зануритися в часи, коли на наших землях правили князі, які ходили у військові походи і завойовували нові території.
Ігри в «війнушки» дуже рухливі, вони вимагають від дітей багато енергії і сил. І нехай під час подібних розваг багато шуму і крику, зате дітвора швидко втомлюється і, отже, краще засинає і менше вередує під час обіду.
Як би там не було, але перед тим, як вручити дитині в руки зброю, варто йому пояснити, що його дія має бути спрямована тільки на добро. За допомогою пістолета можна оборонятися від розбійників та інших недоброзичливців, захищати слабких жінок і старих. Тільки сміливий і відважний воїн, який поводиться чесно по відношенню до інших, має право носити з собою зброю, нехай навіть вона і не справжня.
Ви можете купити набір іграшкової зброї з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 8