Подарункові сертифікати

Двоколісні велосипеди

двухколесные

Існують такі товари для дітей, без яких складно уявити життя дитини. До них, без сумніву, можна віднести велосипед. Багато десятиліть він стає незмінним супутником дитинства і юності, та й багато дорослих із задоволенням катаються на велосипедах. Часи йдуть, все змінюється і модернізується. Нинішній двоколісний велосипед для дітей зовні сильно відрізняється від тих, на яких діти каталися 5-10 років тому, не кажучи вже про більш давніх «предків» велосипеда. Виробники щорічно вкладають масу ідей, щоб продукція ставала більш привабливою, а їзда на велосипеді комфортною і зручною.

Як вибрати велосипед для дитини

Вирішили купити дитячий 2-х колісний велосипед? До вибору варто підійти обдумано. Необхідно, щоб велосипед підходив дитині за розміром. Ноги й руки повинні комфортно торкатися педалей і рами, не висіти та не перебувати в зігнутому напруженому стані. Варто відзначити, що практично всі двоколісні велосипеди для дітей постачені додатковими маленькими колесами, які забезпечують додаткову безпеку маленьким гонщикам. У магазинах представлений широкий вибір моделей - різні за розмірами, кольоровій гамі, стильовим рішенням, оформленням і додатковими функціями. Як тільки Ви визначилися з тим, яка модель більше підходить дитині, можете придивлятися до інших другорядних показників.

Двоколісний велосипед для дівчаток

Для маленьких леді виробники винайшли яскраві моделі, барвисті та ефектні. У магазинах Ви знайдете двоколісні велосипеди, ціна яких залежить від моделей і функціоналу. Красиві однотонні рожеві, жовті, червоні, малинові - маса соковитих відтінків для дівчаток. Відмінно виглядають велосипеди з комбінованим забарвленням, популярне поєднання білого з яскравими фарбами. За допомогою елементів декору і додаткових деталей велосипеди для дівчаток набувають казкової легкості зовнішнього вигляду. Метелики та феї, русалки та принцеси, різноманітні квіти прикрашають їх. Часто можна зустріти екземпляри зі знімними сумочками й рюкзаками, виконаними в тій же кольоровій гамі, що й сам велосипед. Дуже подобаються дітям моделі з вставленими в колеса картинками й малюнками, вони виглядають ще більш яскравими.

2-х колісний велосипед для хлопчика

Шукаєте для хлопчика дитячий двоколісний велосипед, інтернет магазин Papuas допоможе Вам у цьому. Тут Ви знайдете наймодніші кольори - помітні та стильні. Найпопулярніші поєднання - чорний з яскраво-жовтим, золотий з синім, соковитий зелений, класичний чорно-білий. Зображення машинок, літаків, космічні принти - приведуть у захват маленького гонщика. В якості додаткових деталей - місткі навісні кошики, перемикачі швидкостей, світлові та звукові ефекти, а також вставні кольорові диски. У нас Ви точно знайдете ту модель, якій дитина буде задоволена.
Ви можете купити двуколісний велосипед для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1