Назад

DVD "Вундеркінд з пелюшок-5. Природа" на рос

Артикул
D154
Бренд
Вундеркінд з пелюшок
Вік
0+

Відсутній на складі

30 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
DVD "Вундеркінд з пелюшок-5. Природа" на рос

Опис товару

Звідки береться вітер? Чому листя зелене? Що таке клімат? Як відбувається кругообіг води в природі? Чому тварини впадають в сплячку? Чим корисна кропива? Які бувають прикмети? Чому змінюються пори року? Хто робить перли? Як вивергається вулкан? Що таке цунамі? Які таємниці зберігає океан? Хто живе в пустелі? Як розмножуються рослини?

Про все це розповість вашій дитині ця унікальна відео енциклопедія.

Діти відкриють для себе поняття «кругообіг води в природі», «Світовий океан», «полярна ніч», «екватор», «гейзер», «рельєф», «торнадо», «фіорд», «сталактит» і ще багато інших.

Перегляд барвистих і захоплюючих слайдів перетвориться на улюблене заняття всіх «чомучок». Програма зацікавить не тільки вашого малюка, але і його старшого брата - школяра, та й дорослий знайде тут багато цікавого для себе. Подаруйте вашій дитині радість пізнання!

Не варто побоюватися «привчати» малюка до телеекрану з самого раннього віку - адже одне заняття триває всього кілька хвилин, а навантаження на очі мінімальна - як при перегляді диафильма або яскравою книжки. У презентаціях немає властивої мультфільмам зміни 24 кадрів в секунду, а зображення і підпис до нього затримуються на екрані надовго.


3 години 10 хвилин, DVD-9 (2-шаровий), 4: 3.

Тип розвитку

  • Розвиток мовлення та читання

Характеристики

Артикул D154
Назва DVD "Вундеркінд з пелюшок-5. Природа" на рос
Бренд Вундеркінд з пелюшок
Вік 0+
Методика Доман
Формат DVD
Мова Російська

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?