Назад

DVD "Вундеркінд з пелюшок-2. Життя людини" на укр

Артикул
2100064096266
Бренд
Вундеркінд з пелюшок
Вік
4+

Відсутній на складі

50 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
DVD "Вундеркінд з пелюшок-2. Життя людини" на укр

Опис товару

Що таке дитячий садок? Навіщо потрібно ходити до школи? Як влаштоване тіло людини? Чому яблуко падає вниз? Звідки взялося життя на Землі? Як знімають кіно? Що таке юрта? Як уберегти себе від небезпек? Навіщо потрібно робити зарядку? Як працює пошта? Де в комп'ютера мозок?

Про все це вашому малюкові розповість ця унікальна озвучена відеоенциклопедія в картинках.

Діти відкриють для себе поняття «історія», «релігія», «еволюція», «фізика», «комп'ютер», «етикет» і багато інших.

Перегляд барвистих і захоплюючих слайдів перетвориться на улюблене заняття всіх «чомучок». Відеопрезентації – це сучасний варіант діафільмів. Вони по-своєму унікальні, оскільки позбавлені притаманної мультфільмам зміни 24-х кадрів. Нерухоме зображення фіксується на екрані, поки відтворюється звук. Таким чином презентації зменшують навантаження на очі, розвивають увагу та слух, стимулюють роботу різних відділень головного мозку, завдяки чому в дитини формується зорова та слухова пам'ять, розвивається мислення та мовлення, формується фотографічна пам’ять. Сама ж дитина розвивається значно швидше за ровесників і від народження відкриває для себе світ енциклопедичних знань.

Програма зацікавить не тільки вашого малюка, але і його старшого брата – школяра, та й дорослий знайде тут для себе багато цікавого. Головне, в чому Доман, безперечно, має рацію, це те, що чим менша дитина, то краще вона засвоює будь-які нові для неї знання. Треба встигнути скористатися цим!

3 години 30 хвилин, DVD-9 , 4:3, Dolby digital, stereo

Тип розвитку

  • Розвиток мовлення та читання

Характеристики

Артикул 2100064096266
Назва DVD "Вундеркінд з пелюшок-2. Життя людини" на укр
Бренд Вундеркінд з пелюшок
Вік 4+
Методика Доман
Формат DVD
Мова Українська

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?