Назад

DVD "Вундеркінд з пелюшок", 185 хвилин на англ

Артикул
D164
Бренд
Вундеркінд з пелюшок
Вік
0+

Відсутній на складі

38 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
DVD "Вундеркінд з пелюшок", 185 хвилин на англ

Опис товару

ДВД "Wunderkind baby" це відео-версія англійського СДРОМ, тільки на іншому носії. ДВД містить 200 озвучених, автоматизованих для перегляду, англомовних презентацій для малюків. Важливо відзначити, що при перегляді на ТБ у вас не буде можливості міняти час показу слайдів, як це можна робити на комп'ютері.

DVD-енциклопедія ненав'язливо вчить малюків:

     англійської мови з самого народження
     простій математиці і читанню
     вмінню розрізняти форму і колір, птахів і риб, тварин і рослини
     розбиратися в машинах і літаках, інструментах і техніці
     доступно розповідає про анатомію, про людину та її заняттях, про оточуючих нас предметах і явищах
     знайомить з шедеврами відомих художників і скульпторів, чудесами природи
     наочно показує пам'ятки світу, музичні інструменти, види спорту, явища природи, і багато іншого

Перегляд яскравих, озвучених картинок стає улюбленим заняттям дітей! На думку американського лікаря Глена Домана, засновника "Інституту прискореного розвитку дитини" таке навчання (навіть по 5-10 хвилин на день) стимулює розвиток різних відділів головного мозку, завдяки чому у дитини формується фотографічна пам'ять, дитина розвивається набагато швидше однолітків, і з народження відкриває для себе світ енциклопедичних знань.

Головне, в чому Доман, поза сумнівом, прав, це те, що чим менша дитина, тим легше він вбирає будь-які нові для неї знання. Потрібно встигнути скористатися цим!

Не варто побоюватися «привчати» малюка до телеекрану з самого раннього віку - адже одне заняття триває всього кілька секунд, а навантаження на очі мінімальна - як при перегляді диафильма або яскравою книжки. У презентаціях немає властивої мультфільмам зміни 24 кадрів в секунду, а зображення і підпис до нього затримуються на екрані на 1-2 секунди.

Чи потрібні відразу дві-три мови? Чи не плутає їх дитина? Наукові дослідження та практика доводять, що паралельне вивчення декількох мов з раннього віку дає більш високий показник інтелекту в цілому. Підвищується якість засвоєння матеріалу не тільки з іноземних мов, але і з інших предметів. Діти, з дитинства вивчають 3 мови, в більш дорослому віці легко опановують ще декілька нових мов.

Не варто презентації російською або українською мовою показувати упереміш з презентаціями англійською. Краще один раз показати декілька презентацій англійською, попередньо сказавши: «Зараз будемо дивитися звірів англійською мовою», а наступного разу, наприклад, - російською, щоб у дитини був час для перемикання на іншу мову.

185 хвилин, DVD-9 (2-шаровий), 4: 3.

Тип розвитку

  • Розвиток мовлення та читання

Характеристики

Артикул D164
Назва DVD "Вундеркінд з пелюшок", 185 хвилин на англ
Бренд Вундеркінд з пелюшок
Вік 0+
Методика Доман
Формат DVD
Мова Англійська

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?