Подарункові сертифікати

Dulcop

Dulcop

Яка дитина не любить пускати мильні бульбашки? Мабуть, це одне з небагатьох занять, яке в дорослому віці може також розчулити й радувати, як і колись. Однак далеко не всі знають, що для утворення дійсно чудових мильних кульок недостатньо простого пінливого розчину, тільки деякі виробники знають секрети видування величезної кількості міцних та легких бульбашок.

Історія бренду

Торгова марка Dulcop представляє невелику нішу на ринку товарів для дітей. Починаючи з сорокових років минулого століття компанія розробляє і виробляє продукцію пінного напрямку. Однак на цьому каталог товарів під ім'ям бренду не вичерпується.
Така забава, як видування сфер за допомогою пінного розчину відома ще з часів стародавнього Риму. Чи не дивно, що практично всі діти через брак спеціального пристосування з чудовою рідиною потайки використовують мило, пляшечки з шампунями й навіть миючими засобами, щоб створювати один за одним хоч крихітні мильні бульбашки, а якщо вийде гігант, то радість взагалі буде безмежною.
Щоб уберегти домашні запаси мила та уберегти саму дитину, торгова марка Dulcop налагодила виробництво якісної, безпечної, надійної продукції, яка здатна забезпечити безперервні години цікавої гри, яка до того ж допомагає розробити легені малюка і має чималу розвиткову цінність.

Асортимент

Виробничі потужності, як і головний офіс компанії, знаходяться в Італії. Тут же інспектується відповідність загальноприйнятим стандартам, аналізується безпека іграшки та ефективність пристосування. Тільки 10% продукції виготовляється за межами країни.
У каталозі компанії можна знайти:

  • спеціальні комплекти для видування сфер з піни;
  • аксесуари, які обов'язково знадобляться в процесі (трубки, фігурні пластини);
  • пістолети з хорошою функціональністю, звуковими ефектами, бульбашками, що стріляють;
  • повітряні кульки з оригінальним дизайном та зображеннями улюблених героїв мультфільмів;
  • дитячі м'ячі із пластику для ігор на вулиці або на річці.

Гордістю компанії є спеціально розроблений розчин, який гарантує створення яскравих, райдужних, величезних мильних кульок. Така сфера «живе» довше звичайної, не зникає при ударі об землю, відрізняється легкістю польоту.
З метою забезпечення безпеки кожної дитини для розчину підбираються виключно екологічні компоненти, які не можуть викликати алергічних реакцій, а тим більше інших пошкоджень.

Оцінка статті
Голосів: 0