До 12 місяців

Знайдено 1099 товарів
Таблиця Список
Показано 32/1099 товарів

Подарункові сертифікати

До 12 місяців

До 12 місяців

Малюку в перші дні та тижні не потрібні жодні розваги. Але через кілька місяців немовля починає концентрувати свій погляд, тягнутися ручкою до окремих предметів. Це є свідоцтвом про те, що прийшов час купляти перші іграшки.

На що звернути увагу, обираючи іграшки для дітей 6 місяців і молодше

Іграшки для шестимісячних малюків  повинні допомагати пізнавати світ. Це можуть бути звичайні брязкальця, музичні фігурки, пискавки тощо.  Чим більше звуків буде видавати іграшка, тим радісніше будуть світитися очі крихітки.
В цьому віці актуальні різноманітні брязкальця, які кріпляться на ліжечко та коляску. Дитина іх роздивляється, намагається дотягнутися ручкою, поторкати, це розвиває її координацію та увагу.
У більшості дітей в першому півріччі життя починають рости зубки, від чого запалюються ясна, сверблять та болять. Щоб облегшити стан, можна придбати спеціальні дитячі прорізувані, котрі можна покусати зубками і тим самим зняти свербіж, який виникає при прорізуванні зубів.
Особливу увагу треба приділити іграшкам для купання. Вони повинні бути якісними та цікавими. Якщо іграшка має занадто різкий запах або з її поверхні злазить фарба, краще не давати таку фігурку малюкові.
Як би не хотілося купити іграшки для дітей до року великого розміру, не варто цього робити. Фігурка повинна поміщатися в маленьку ручку, тільки так малюк зможе її утримати.

Які іграшки будуть цікаві дітям від 6 місяців до року

З шести місяців малюки починають активно рухатися: повзати, а пізніше і ходити. І іграшки їм потрібні складніші. В цьому віці вже актуальне придбання пірамідки, найпростіші пазли, розвиваючі центри, килимки тощо.
У дитини обов’язково повинні бути іграшки, які можна катати: м’ячі, кулі, машинки, іграшки-каталки на довгих ручках тощо.  Як ніколи буде доречною машинка-каталка, з якою робити перші кроки не так страшно, як самостійно.
Також дітям до року корисно грати з дерев’яними виробами. Це можуть бути як іграшки з дерева (машинки, виточені фігурки тварин), так і кубики. Дерево- достатньо важкий матеріал, який забезпечує серйозне м’язове навантаження, і це благотворно впливає на розвиток мілкої моторики дитячих рук.
Вже з семимісячного віку багато малюків проявляють увагу до предметів, які можна збирати та розбирати. І нехай поки дитина не зможе самостійно нічого побудувати, але, спостерігаючи за діями дорослих, він буде пізнавати світ, вчитися розрізняти різні за формою елементи. З часом маленький будівельник усвідомить, що із різних частин можна збудувати який-небудь предмет.
Таким чином, іграшки для дітей від 0 до року можуть бути не менш цікавими та різноманітними, ніж ігрові набори, призначені для діток старшого віку.  

Оцінка статті
Голосів: 1