Для малюків

Знайдено 2668 товарів
Таблиця Список
Показано 32/2668 товарів

Подарункові сертифікати

Для малюків

для малышей

Сучасні виробники товарів для дітей приділяють велику увагу створенню цікавих іграшок для кожного віку. Враховують вміння та навички малюків, їх вподобання і потреби. Іграшки для самих маленьких мають найвищі вимоги. Вони повинні відповідати всім умовам безпеки та стандартам якості, при цьому бути яскравими, зручними, привабливими для малюка.

На ринку іграшки для маленьких дітей представлені в широкому асортименті. Тут безліч варіантів брязкалець, мобілів, підвісних іграшок для ліжок та колясок, неваляшок, розвивальних килимків, пірамідок і багато іншого. Всі вони крім розважальної функції несуть ще й певне розвивальне навантаження. Позитивно впливають на зорові й слухові рецептори, допомагають удосконалювати дрібну моторику, розвивати рухові навички та вміння.
Для дітей від 0 до 3 років у грі важливо вчитися розуміти та сприймати навколишній світ, освоювати елементарні навички, знайомитися з тим, що відбувається в суспільстві.

Іграшки для новонароджених

Буквально з народження малюк починає пізнавати світ навколо себе. І вже в цей час можна починати знайомити його з першими іграшками. Як правило, це брязкальця. Зараз можна побачити широкий спектр цих іграшок - класичні пластикові, з одним або декількома кульками, силіконові з безліччю елементів, м'які брязкальця, що поєднують в собі декілька різноманітних матеріалів і функцій. Велику популярність мають підвісні брязкальця, за якими дитина починає спостерігати ще лежачи в ліжечку. Популярні зараз мобільні й музичні іграшки для малюків.

Іграшки для малюків до року

Малюк вміє тримати іграшки й здійснювати з ними елементарні дії. Можна купувати багатофункціональні брязкальця, що поєднують звукові і тактильні компоненти. Корисні іграшки з комбінованою основою. Стають цікаві різні неваляшки і розвиваючі килимки. Як тільки Ваш малюк навчиться сидіти - час купувати дзиґу або вовчок, вони зможуть надовго захопити малюка. Так само це період для знайомства з елементарними пірамідками, музичними телефонами. Тут вже набувають свою роль і перші розвивальні іграшки для малюків. Всілякі екземпляри, що дозволяють на початковому рівні вивчати різноманітність розмірів і форм, отримувати уявлення про квіти та звуки.

Для малюків до 3 років

Після року дитина починає ходити й тут її інтерес привернуть іграшки каталки, які разом з нею будуть рухатися. Більш інтенсивним стає і вплив на розвиток - всілякі сортери, багатофункціональні музичні іграшки, логічні кубики, пірамідки та шнурівки.
Ми пропонуємо величезний вибір якісних іграшок для дітей різного віку - сотні різноманітних і оригінальних моделей. Демократичні ціни та умови доставки стануть приємним доповненням до вдалої покупки.
Ви можете купити іграшки для найменших з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2