Назад

Дитячі змивані фломастери, Crayola (58-8329)

Артикул
58-8329
Бренд
Crayola
Вік
3+
Матеріал
Пластик

Є в наявності

225 грн
Швидке замовлення

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Дитячі змивані фломастери, Crayola (58-8329)

Опис товару

Crayola (США) - це дитяча канцелярія, з репутацією більш ніж 100 років і споживачами в 80 країнах світу. У світі це один з найбільш відомих і впізнаваних брендів дитячого канцелярського приладдя, розвиваючих наборів та комплектів для творчості. Товари Crayola завжди проходять експертизу на відповідність нормам безпеки. У них використані якісні матеріали. Практичність, якість, широкий вибір, яскравість і велике поле для творчості - ось те, що цікаво всім, починаючи від батьків і закінчуючи найменшими споживачами товарів Crayola.

Прекрасний набір фломастерів для малювання або писання. Вони дуже зручні дитячій руці. Фломастери мають спеціальний розширений наконечник, що не вдавлюється при натисканні. Чорнила містять безпечні барвники, а всі ковпачки добре вентилюються. Якщо фломастер пролежить якийсь час без ковпачка і засохне, то його легко відновити, опустивши не на довго у воду.

Ваш малюк буде розвивати свої творчі здібності, фантазію і дрібну моторику, а ви будете спокійні, тому що ці фломастери зроблені на водній основі і вони легко змиваються з поверхонь, шкіри та одягу.

Комплектація

  • 12 широких фломастерів.

Тип розвитку

  • Креативність

Характеристики

Артикул 58-8329
Назва Дитячі змивані фломастери, Crayola (58-8329)
Бренд Crayola
Вік 3+
Розмір упаковки 19 х 17,3 х 1,7 см
Матеріал Пластик
Техніка творчості Малювання

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?