Дерев'яні та інші пазли

Знайдено 112 товарів
Таблиця Список
Показано 32/112 товарів

Подарункові сертифікати

Дерев'яні та інші пазли

деревянные пазлы

Дерев'яні пазли для дітей - відмінна іграшка. Їх величезна різноманітність приємно дивує батьків і дуже радує малюків. До того ж, деревина - прекрасний матеріал, екологічно чистий і безпечний. При виробництві дерев'яних пазлів використовуються тільки натуральні барвники.
Такі пазли для малюків підходять ідеально. У них яскраві фарби, великі деталі та цікаві картинки. Всі дерев'яні пазли можна розділити на кілька основних груп. Це власне класичний різьблений варіант, в якому зображення збирається зі складових частин; дерев'яні пазли вкладиші, які складаються шляхом вкладання в спеціальні поглиблення різних деталей, і варіанти, де з частин збираються об'ємні фігури.

Для найменших

Дерев'яні пазли для найменших - це варіанти з великими деталями та яскравими картинками. Наприклад, пазли вкладиші, в яких малюк зможе правильно вкласти деталі. У магазинах представлений величезний вибір таких пазлів. Дітям подобається варіант, в якому намальованого героя можна «одягати» в різний одяг, або ж розставляти по місцях персонажів відомих малюкам казок і мультфільмів.
Пазли для дітей від року відрізняються мінімальною кількістю деталей і невеликою складністю збірки. Можна разом з малюком розкладати фрукти, овочі, розставляти по місцях тварин, птахів, одночасно вивчаючи їх. Часто можна зустріти пазли вкладиші з геометричними фігурами та різними одиницями техніки.
Пазли для дітей 2 років і старше вже більш різноманітні й складні. У них додається навчальний аспект. Якщо це вкладиші, то вони допомагають навчитися рахунку, почати вивчати алфавіт, навчитися зіставляти форми, кольори та розміри. У цьому віці дитині вже під силу самій або за допомогою дорослих збирати класичний різьблений дерев'яний пазл. Вона цілком зможе скласти знайому картинку з декількох великих деталей.

Для доросліших дітей

Для дітей старшого віку різноманітність видів, розмірів і складності пазлів зростає в рази. Тут пріоритетну роль набувають пазли, що розвивають, в процесі гри з якими дитина включається в навчання. Такі ігри дозволяють вивчати навколишню природу, пізнавати ази арифметики, знайомиться зі складами, навчатися розпізнаванню часу, сезонів року і багато іншого. Дуже цікавий варіант дерев'яні пазли лабіринти. Граючи в такі, потрібно визначити правильний шлях тієї чи іншої деталі, в якості яких найчастіше виступають різновиди транспорту, представники флори та фауни. Такі пазли прекрасно тренують пам'ять, розвивають логіку, мислення і вміння знаходити вихід із ситуації.
Неодмінно сподобаються дітям музичні пазли, оскільки зроблять процес складання більш захопливим. Для зовсім самостійних дітей відмінним варіантом стануть пазли, дозволяючи зібрати об'ємні моделі техніки або фігури тварин.
Ви можете купити дерев'яні пазли для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1