Дерев'яні кубики

Знайдено 54 товари
Таблиця Список
Показано 32/54 товарів

Подарункові сертифікати

Дерев'яні кубики

кубики

Іграшки з дерева підходять для дітей будь-якого віку, вони володіють природним теплом, їх приємно брати в ручки, неможливо зламати, розкришити, пом'яти, розбити. І нехай піврічний малюк не зможе ними самостійно грати, але він із задоволенням буде спостерігати, як мама побудує башту з кубиків, а потім з не меншим захопленням буде зламана. Саме так проявляється його перший інтерес до гри, малюк вивчає властивості навколишніх предметів, вчиться впливати своїми діями на стан предметів.

Як вибрати кубики дерев'яні для дітей

Як і будь-яку іншу іграшку, кубки з дерева слід купувати відповідно до віку дитини. Для діток до року краще підбирати невеликі вироби (вага одного кубика повинен становити максимум 100 грам) з закругленими краями. Бажано підбирати іграшки без будь-якого покриття і без наклейок, багато виробників випускають ігрові набори з відшліфованими гранями без лаку і фарби. Дерево - дуже красивий і приємний матеріал, який не вимагає додаткового прикрашання. Ближче до року маленькому досліднику можна дерев'яні кубики купити, покриті фарбами на водній основі, з їх допомогою малюк буде вивчати кольори.
З віком інтерес до дерев'яних кубиків не зменшується. Але для дво- і трирічних діток краще вибрати набори кубиків, з яких вони будуть складати різні картинки. У той же час дошкільнятам корисними будуть дерев'яні кубики з буквами або цифрами для складання слів і чисел.

В які ігри можна грати з дерев'яними кубиками

Найпростішим і зрозумілим для найменших заняттям є зведення вежі з однакових за розміром кубиків. Але якщо придбати ігровий набір для будівництва міста і показати яким користуватися, дуже скоро малюк навчиться ставити зверху башточки дах або конус, а також будувати досить складні споруди - паркани, арки, тощо.
При наявності декількох дерев'яних кубиків однакового розміру батьки можуть самостійно виготовити сортер. Для цього необхідно взяти картонну коробку, зверху зробити квадратний отвір відповідної форми і показати своєму малюкові, що туди слід кидати кубик. Під час падіння кубик з дерева буде голосно стукати об дно коробки, що доставить чимало задоволення дитині. В кінці кришку коробки піднімають, кубики висипають на підлогу, і гра починається заново.
Улюблене для багатьох діток заняття - руйнування вежі - можна зробити ще більш захоплюючим. Потрібно всього лише показати, що ламати споруду можна не тільки ногою або рукою, а й іншим предметом, наприклад одним з кубиків або маленьким м'ячиком.
Дерев'яні кубики - універсальні іграшки, за участю яких можна придумати безліч різноманітних ігор. З них можна будувати гаражі, лялькові будиночки, цілі міста. А якщо батьки підійдуть до гри з фантазією і ентузіазмом, дитина може непомітно для себе вивчити цифри, букви, кольори, овочі, фрукти і навіть марки автомобілів.
Ви можете купити дитячі дерев'яні кубики з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Кам'янське, Кропивницький, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1