Дерев'яні конструктори

Знайдено 126 товарів
Таблиця Список
Показано 32/126 товарів

Подарункові сертифікати

Дерев'яні конструктори

деревянный констр

Дерево - відмінний матеріал для будівництва. Причому дитячі дерев'яні конструктори допомагають відтворити не тільки будинки й споруди, а й різні транспортні засоби та навіть тварин.

Чому варто купити конструктор з дерева

Дерев'яні вироби за своєю природою є дуже теплими та позитивними. Деталі й брусочки ретельно поліруються виробником, тому їх поверхня виходить гладкою і приємною на дотик. У свою чергу, дерев'яні вироби менш слизькі, ніж аналогічні іграшки з пластмаси, тому окремі елементи ідеально підганяються один до одного, конструкція виходить більш міцною і надійною.
Дерев'яні конструктори для дітей є абсолютно безпечними. Дерево - природний матеріал, який проходить мінімальну обробку під час виготовлення елементів конструктора, а значить, батьки можуть не турбуватися про те, що здоров'ю малюка може щось нашкодити.

Як вибрати іграшки дерев'яні конструктори за віком дитини

Вже з рочком дитина цікавиться процесом складання різних елементів в одне ціле. Звичайно, в такому віці вона ще не зможе ґрунтовно скріплювати деталі, але за допомогою найпростішого конструктора з екологічно чистого дерева малюк зможе побудувати цілком милу башточку або стінку.
Ближче до п'яти років діти із задоволенням складають з дерев'яних деталей різні будівлі, облаштовують ділянку біля будинку: будують паркан, млин, господарські будівлі та ін. Не варто забувати й про інші фігурки, в такому чарівному дворику можуть оселитися чудові звірятка з дерева, а в гаражі було б непогано розташувати дерев'яний автомобіль або літачок. Дерев'яний конструктор "Будиночок" - це не просто створення нової будови, а й змістовна, дуже цікава гра з улюбленими ляльками, для яких можна побудувати повноцінний котедж і розставити там меблі, предмети декору, створити затишок.
Однак є дерев'яні конструктори, заняття з якими захопить не тільки дитину, а й всю родину. Кого ж не зацікавить створення зменшеної копії легендарного Собору Паризької Богоматері або Тріумфальної Арки?
З сучасними дерев'яними іграшками ніколи не доведеться нудьгувати. Вони розвивають уяву, фантазію, вчать створювати щось нове і творити. За допомогою деталей різного забарвлення і форми малюки вивчають основні геометричні фігури й базові кольори, крихітка стане більш посидющою, акуратною і кмітливою. А якщо будівництво відбуватиметься спільно з батьками, то дитина ще отримає свій перший досвід колективного заняття, гра згуртує вашу сім'ю.
Ви можете купити конструктори дерев'яні для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1