Дерев'яні іграшки

Знайдено 1206 товарів
Таблиця Список
Показано 32/1206 товарів

Подарункові сертифікати

Дерев'яні іграшки

деревянные игрушки

Дитячі іграшки з давніх часів робили з дерева. І це неспроста, адже дерево має абсолютно унікальну фактуру і енергетику, незалежно від зовнішніх умов воно завжди залишається теплим, приємним на дотик, і в цьому плані жоден штучний матеріал не може його замінити. Для формування особистості і правильного світовідчуття малюка дуже важливо, щоб його оточувало якомога більше предметів з природних матеріалів, тому дерев'яні розвиваючі іграшки набагато корисніші, ніж пластмасові або гумові.

Переваги іграшок з дерева

За зовнішнім виглядом сучасні дерев'яні іграшки практично нічим не відрізняються від аналогів, виготовлених з більш дешевого пластику. При бажанні можна придбати досить прості і невигадливі дерев'яні фігурки або вибрати складні, функціональні ігрові набори, що складаються з різних за формою і розміром елементів. Однак в цілому дерев'яні вироби для дітей з дерева є більш корисними, так як вони є:

  • екологічними. При виготовленні дерев'яних іграшок виробник не може додати ніяких шкідливих домішок, як у випадку з дешевими пластиковими аналогами. Тому якщо ви хочете придбати першу розвиваючу гру своєму малюкові, краще вибрати дерев'яні іграшки - кубики, пірамідку або сортер і не боятися, що малюк буде пхати її елементи в рот;
  • простими. Дерев'яні іграшки не містять великої кількості дрібних деталей, вони максимально прості й нехитрі. І в цьому їх перевага, адже чим простіше виріб, тим більше у дитини залишається простору для розвитку уяви і фантазії. Деталізовані різнокольорові іграшки швидко набридають, а звичайні дерев'яні кубики можуть використовуватися для побудови гаража, вежі, замку і т.п.;
  • довговічними. Дерево - досить міцний матеріал, зламати або деформувати який дуже непросто. Саме тому часто дерев'яні іграшки передаються в незмінному вигляді наступному поколінню;
  • безпечними. Дерев'яні іграшки купити можна з самого раннього віку. Фігурки з дерева роблять досить великими, всі края виробу згладжуються, поверхня ретельно шліфується і обробляється безпечними лаками або акриловими фарбами.

Магазин дерев'яних іграшок пропонує ігрові набори на будь-який вік. Немовляті можна подарувати забавне брязкальце з дерева, 8 - 9-місячного малюка можна порадувати першою головоломкою - простим дерев'яним сортером з кількох елементів, пірамідкою або набором кубиків. У 2 - 3 роки діткам будуть цікаві набори для рольових ігор, шнурівки, а ось дошкільник із задоволенням займеться складанням міні-моделі автомобіля або літака або скоротає час за збиранням пазла. Навіть підліток не відмовиться від якісної дерев'яної іграшки, однак для дорослої дитини слід підібрати дійсно серйозний подарунок, наприклад, настільну гру або досить складну дорожню головоломку.
Ви можете купити дитячі дерев'яні іграшки з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Кам'янське, Кропивницький, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 5