Подарункові сертифікати

Даша-Мандрівниця

Даша-Мандрівниця

Напевно всі батьки погодяться, що більш корисного та пізнавального мультфільму, ніж "Даша-Слідопит" важко буде знайти. Ця дівчинка в доступній для малечі формі пояснює, що добре, а що погано, підказує, як англійською звучать деякі слова, і допомагає навчитися рахувати. А найголовніше, Даша допомагає дітям рости допитливими, кмітливими, помічати багато важливих дрібниць навколо себе. Як і всі дітки, Даша дуже любить подорожувати, і в цих подорожах її завжди чекають цікаві пригоди.

Не дивно, що всі без винятку малюки, мріють купити іграшку Даша-Мандрівниця, з якою вони зможуть не просто бути пасивним спостерігачем історій на екрані, а й безпосереднім учасником всіх подій.

Даша-Слідопит - іграшки, які розширюють кругозір

Даша є своєрідним учителем, який в ігровій, доступній для розуміння маленьких глядачів, формі вчить ніколи й ні за яких обставин не здаватися. Не менш барвистими, ніж мультиплікаційний персонаж, вийшли й іграшки серії "Даша-Мандрівниця".

Навіть будучи звичайним глядачем мультфільму про Дашу дитина вчиться багатьом корисним речам: користуватися картою, вирішувати логічні завдання, знаходити вихід з важких ситуацій. А ось якщо у неї буде ігровий набір "Даша-Мандрівниця", вона зможе самостійно вигадувати нові маршрути та перешкоди, і що дуже важливо, залучати до гри своїх друзів.

Кому будуть цікаві іграшки "Даша-Мандрівниця"

Лялька Даша - іграшка, яка припаде до смаку і хлопчикам, і дівчаткам. Річ у тім, що цей мультфільм обожнюють всі діти, не залежно від статі. Попри те, що цільова аудиторія мультсеріалу - дошкільнята, доросліші дітки теж із задоволенням його дивляться і вже тим більше з часом не перестають симпатизувати пустотливій, кумедній дівчинці. Тому і дарувати подарунки з цієї серії можна абсолютно будь-якому малюкові, одержувач обов'язково зрадіє такому незвичайному і дуже корисному презенту.

У мультфільмі Даша розповідає маленьким глядачам про свій цікавий світ, знайомить зі своїми друзями та інтересами. Напевно малюкові, який із завмиранням серця чекає кожну нову серію про милу мандрівницю, теж буде цікаво показати ляльці Даші своє життя. Особливо до речі будуть невеликі ігрові набори в подорожах, з ними дитині буде не нудно навіть у далекій поїздці.

Вашу дитину кожен день чекають нові пригоди, і ці пригоди вона із задоволенням розділить разом зі своєю подругою - головною героїнею мультсеріалу "Даша-Слідопит".

 

Оцінка статті
Голосів: 0